Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A felnőttek szoktak kapni a...

A felnőttek szoktak kapni a szülinapjukra tortát? Kiktől?

Figyelt kérdés
2016. nov. 20. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát a nagyszüleiktől.
2016. nov. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez változó. Párjuktól, gyermekeiktől, barátaiktól, szüleiktől, saját maguktól.

Sokan kapnak, de tuti van, aki nem. Azért elég gyakori lehet, a torta népszerű dolog, nem kell ahhoz gyereknek lenni.

Sose hallottál még tortákról felnőtteknek? Nem láttad tévében, blogon, videóban, hogy tortát kapnak a felnőttek? Én már kismilliószor.

2016. nov. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

lehet, hogy neked furcsa, de a felnőtteknek is szoktak lenni barátaik, akiktől kaphat tortát. még az is előfordul, hogy sütnek neki!

aztán vannak még rokonok, testvér, szülő, bárki süthet/vehet.


ez neked miért olyan furcsa?

2016. nov. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sütöttem már tortát a férjemnek, kolleganőnek is szülinapra. Én meg kaptam már a gyerekeimtől.
2016. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az én anyukám szokott. Vagy tőlem és a bátyámtól, vagy a nagyitól( apum amyukája).
2016. nov. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi csak mostanság növök fel és megfogalmazódott bennem a kérdés hogy ilyenkor mivan hogy szokott ez lenni mert én nem látom vagy láttam xd
2016. nov. 20. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!