Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Útvesztő rajongók! Az útvesztő...

Útvesztő rajongók! Az útvesztő 4-ből lesz film?

Figyelt kérdés
Az Útvesztő 1-2 már van filmben. A 3. Része 2018.01.12.-én fog kijönni amerikában. Azt szeretném tudni hogy a 4.részből (halálparancs, előzménykönyv) csinálnak-e filmet??

2016. nov. 21. 14:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
máááááá neeeem lesz mert sz*r vot azt maradjáááá máááááá!!!!!!!!!! mert meg bontom a házadat csákánnyal!!!
2016. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Szerintem lesz még, mert eddig a fimekbe sok a kérdéses rész, de meg látjuk, hogy mi lesz a vége.(Én már láttam a 3 és elég zavaros volt. 😐)
2018. jan. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Dzsina02 válasza:
94%

Én már láttam a 3.részt, és elég sok kérdés maradt megválaszolatlanul. Habár az előzménykönyvet, amit említettél, nem olvastam, nagyon remélem, hogy lesz 4.rész.


!!!!!!!!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Habár Newt meghalt a 3.végén, remélem valahogyan visszahozzák őt...mondjuk, ez szerintem valahogy lehetetlen, mégis reménykedem. Amennyiben nem, nos...nem valószínű, hogy megnézem a 4.részt,tekintve, hogy konkrétan Newton volt a mindenem a filmben. Igazából nem egy könnycseppet ejtettem,amikor Thomas beleszúrta Newt Buggyant alakjába azt a rohadt kést...én végig Teresa-t hibáztattam. Ha nem hívta volna rájuk a VESZETT-et, nem lett volna semmi baj...

2018. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%
Nem fognak. Illetve én is haragszom Teresára, és az egész VESZETT-re. Ha alapból a VESZETT-esek nem vittek volna nem immúnis embereket a többiek közé, akkor meg sem ismertük volna Newt-et, és akkor nem sírtam volna 1 órán keresztül.
2018. márc. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Newt-Remélem vissza mennek a másik szigetre egy elikszirrel amivel vissza hozzák Newt-ot ő vissza jön, és minden rendben lesz. Teresa- kitalálnak valamit hogy vissza jöjjön Teresa mert a Gally-nél sikerült akkor találjanak ki valamit Teresának is.
2018. máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Mert az úgy nem fer hogy Gally túlélte de Newt és Teresa nem.
2018. máj. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Nekem Newt a kedvencem es o sajnos nagy szivfajdalmamra meghat.

De a vegen,ahogy az ellenszert fogta Thomas,szerintem elegge arra utal h lesz meg folytatasa.

Meg ugye Newt halala,meg nem mondtak el igazan h h halt meg gally,es igy nem is lehet abbahagyni egy ilyen jo filmet.

2018. máj. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
100%
Szerintem lesz 4. része. Ahogy Thomas fogta a vegen a szert arra utalt hogy igenis lesz. Meg szerintem amit sokan nem vettek eszre az az hogy mielott beleszurta volna Newt magaba a kest rajta volt Thomas vere ami az ellenszer! Tehat nagy valoszinuseggel benne volt a vere.
2018. jún. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Remélem hogy lesz 4.rész mert a 3.végén eléggé úgy tünt hogy még sok kérdés maradt megválaszolatlanul.És szerintem is Teresa a hibás.Nagyon undorító amit tett 😤
2018. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én még mindig reménykedem, hogy lesz belőle 4.rész.
2018. nov. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!