Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nagy baj lenne ha...

Szerintetek nagy baj lenne ha kipróbálnám a cigit? Nem akarok rendszeresen amíg idősebb nem leszek csak kipróbálni! Ugye nem szokhatok rá ha most 1x kipróbálom? Lehet esetleg tőle valami bajom? 13/l

Figyelt kérdés
Dohányzás, Cigi

2016. nov. 22. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Idosebb korodban miert akarsz rendszeresen dohanyozni...? Most is hulyeseg, akkor is az lesz. Nem ettol leszel 'nagylany', vagy 'meno', budos lesz tole a szad, sargulni fognak a kormeid meg kezed, tonkremennek a fogaid, minden reggel kohogesre ebredsz... kell ez neked? Utana meg kuzdhetsz evekig, hogy abbahagyd. Egy jotanacs egy volt bagostol: ne kezdd el, se kicsiben, se nagyban, se rendszertelenul, se sehogy maskepp.
2016. nov. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld csak ki, lehetőleg valami jó erőset, amitől olyan rosszul leszel, hogy többet eszedbe se fog jutni cigizni.
2016. nov. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Tudtad, hogy fejlődő szervezetnél gátolhatja a növekedést?
2016. nov. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tőled kicsit idősebb voltam, amikor letüdőztem két szál Románcot. Egy napig szenvedtem tőle. Ennyi nekem elég is volt. Később sem gyújtottam rá, még a társaság kedvéért sem. Jól elvagyok cigi nélkül.
2016. nov. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Cigizzél csak, asszed, menő leszel tőle? Nem. De legalább ha most elkezded, akkor majd NEM LEHET GYEREKED valószínűleg.

Ki se próbáld, nem érdemes. Se most se később.

És igen, EGY száltól is reá lehet szokni, és igenis SOK bajod lehet tőle (FELNŐTT KORBAN IS!)

Nem érdemes elkezdeni soha, mert csak drága, bödös, EGÉSZSÉGTELEN, és anélkül lehet csak igazán jó, boldog életed, ráadásul a dohányosok nem nagyon tudnak sportolni se, ami meg fontos.


Összefoglalva: SOHA ne kezdd el, és akkor sokkal jobb életed lesz.


(15/F)

2016. nov. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hehehe :-D
2016. dec. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szerintem is hagyd

Pluszt nem fog hozzatenni az eletedhez de sok bajt hozz rad

Felsorolom:

Draga egeszsegtelen nemdohanyosok szerint budos besargul fogadkormod

Es a legrosszabb

Ha huzamosabb ideig nem gyujtasz ra akkor nagyon rossz lesz a kozerzeted es semmi mas nemfog erdekelni csak h cigizhess

Egyszer ki lehet probalni de ezeket feltetlenul vesd az eszedbe es merlegrlj h van e olyan fontos szamodra h a fent felsorolt negativumokat bevallald eleted vegeig

2016. dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem menő akarok lenni csak nagyon kíváncsi vagyok! Lesz tőle bajom ha 1-et.... EGYETLEN 1-et kibróbálok?!?!?
2017. jan. 5. 15:58
 9/9 anonim válasza:
Egyet kipróbálhatsz és ha attól az egytől rászoknál akkor nem veszel több cigit és meg van oldva.
2017. jan. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!