Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19 éves lányként miért vágyom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lányként miért vágyom arra, hogy annak ellenére hogy idősebb pasit akarok, anyáskodó, és dominánsabb akarok lenni? Más lányok is éreztek már ilyet?

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

Írj

35/F

2016. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is írhatsz!
2016. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ne írj.
2016. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert gondolom valaki idősebb pasi mindig elnyomott/dominált és ezt szeretnéd vissza adni. Ez lehet nagytesó vagy apuka vagy hasonló és gerjedsz a gondolatra, hogy egyszer te légy egy ilyen szituban az erősebb.
2016. jan. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18%

Nem tudom, valószínű azért, mert hülye vagy, és képtelen vagy elfogadni, hogy nem vag ytöbb egy férfinél (a női dominancia, ugyebár).

Egy nő sosem lehet dominánsabb, mert ott a férfi gerince elveszett. :)

Sokan éreznek manapság így, a nemcsere miatt, ez most felkapott, a nagy feminácik, meg a hímsoviniszták a másik oldalról.

Ez egy mesterségesen gerjesztett feszültség.

Szerintem add fel ezt a marhaságot, mert soem lesz férfid, csak egy kisgyereked, gerinctelenül, férfiatlanul...

2016. jan. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!