Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magyarországon lehet lakni az...

Magyarországon lehet lakni az erdőben? Mert úgy tudom hogy ilyet nem lehet csinálni mivel vagy az állam vagy magántulajdonban vannak az erdős területek és így ezt a törvény bünteti. De van-e valamilyen kis kibúvó hogy ezt meg lehessen valósítani?

Figyelt kérdés

2016. nov. 23. 22:53
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nincs kibúvó,max az ha nem kapnak el.
2016. nov. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lakhatsz a senkiföldjén.
2016. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mégis hogyan képzeled az ottlakást? Házat éptesz valaki más földjén? Vagy sátoroznál? Lakóautó? Barlang?
2016. nov. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 fersk ***** válasza:
100%

"vagy magántulajdonban vannak az erdős területek"

Veszel egyet...

2016. nov. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nincs akkora anyagi tőkém hogy meg tudnék venni egy erdőt.És hát én valami faház szerűségre gondoltam mert abból indultam ki hogy azokon a területeken ahol nem lakik senki például egy erdő közepén miért ne építhetnék magamnak egy faházat és éldegélhetnék benne.Ez lehet hülyeségnek hangzik de például 1200 évvel ezelőtt úgy döntött hogy most ő egy tó partján vagy akárhol ahol nem zavarna senkit épít magának egy házat és kész.De úgy voltam vele hogy manapság biztos nem ilyen egyszerűen mennek a dolgok hiszen ahogy már írtam ha jól tudom az erdők nagy része állami kézben van és emiatt ezeken a területeken én nem építhetek házat és nem lakhatok.
2016. nov. 24. 16:47
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"ahol nem lakik senki például egy erdő közepén miért ne építhetnék magamnak egy faházat"

Mert nem a te tulajdonod az erdő. Én sem építhetek a kerted végébe hétvégi házat.


"és éldegélhetnék benne."

És mégis hogyan? Lopott fával fűtenél? Vadásznál? Azt is tilos ám. Ásnál egy nagy gödröt és abba végeznéd a dolgodat? Világítás gyertyával, aztán ha magadra gyújtod a faházat, leég a fél erdő?


"de például 1200 évvel ezelőtt úgy döntött hogy most ő egy tó partján vagy akárhol ahol nem zavarna senkit épít magának egy házat és kész."

Ugye azt sejted, hogy 1200 évvel ezelőtt kicsit más volt a "rendszer"?


"ha jól tudom az erdők nagy része állami kézben van"

A maradék pedig magánkézben - és nem a tiédben.

2016. nov. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 fersk ***** válasza:
100%

"Nincs akkora anyagi tőkém"

Akkor így jártál, de ne feledd, a lehetőség (elvileg) neked is megvan a meggazdagodáshoz... :D

Én is járnék luxusautóval, de sajnos 'Nincs akkora anyagi tőkém'...

2016. nov. 25. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
50%
Ennyi kutya gondolkozású 0 iq-s embert ... Remélem csöves lesz belőletek mind ..
2019. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!