Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Német tagozatú...

Mit csináljak? Német tagozatú iskolába járok nulladikba. Heti 20 német órám van. Még csak 3 hónapja vagyok az iskolában, de már nagyon kipurcantam.

Figyelt kérdés
Hónaponként kell írni egy nagytesztet mind a 4 német tantárgyból, és az egyik tantárgyból, a német nyelvtanból nem állok valami jól. Kettes vagyok belőle. Kedvtelen vagyok, legszívesebben elbújnék a világ elől. Nincs kedvem iskolába járni. Az általános iskolából rossz emlékeim vannak, főleg az utolsó, nyolcadik évben, és alig vártam, hogy középiskolás legyek, de itt se sokkal jobb! teljesen kikészít, hogy egy nap van 5 németórám, és akkor még menjek haza tanulni, például a következő héten hétfőn, kedden és csütörtökön írunk szódogát. Hétfőn 98 szóból, kedden 58-ból, a csütörtöki szódogák meg annál is több. alig tudom magam rávenni a tanulásra, nem tudom, hogy fogom kibírni ezt az évet.

2016. nov. 24. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Minden kezdet nehéz. Én úgy voltam hasonló esetekben, hogy azért csak nyögtem, és egy idő után (akár fél-másfél év után) egyszerre bekattant és onnént már jóformán magától ment.
2016. nov. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

örülj inkább neki. mire vége a sulinak perfekt beszélsz németül, ha nem cseszed el.


Most 50 percnyi németóra 2290Ft-ba kerül!


Számold ki mennyi mindent kapsz ingyen!

2016. nov. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!