Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Leszbikus lányok, mi a ti...

Leszbikus lányok, mi a ti történetetek?

Figyelt kérdés
Hogy jöttetek rá hogy melegek vagytok? Mikor volt az első ilyen jellegű kapcsolatotok?Hány évesek vagytok?

2016. nov. 25. 20:13
 1/6 anonim válasza:

Első szerelmem lány volt és sosem tetszettek a fiúk, de alapvetően sosem volt ilyen nagy rádöbbenés, hogy én akkor most leszbikus vagyok.

Már egy éve van kapcsolatom, ez az első rendes.


16/L

2016. nov. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szia. Most leszek 19 januarban, am 3evvel ezelott tortent az egesz.

A volt legjobb baratnom mar egy eve tudta es mondta is mindenkinek hogy o meleg, engem is erdekeltek a lanyok de egy csokon kivul nem tortent mas addig, es nem is volt parkapcsolatom egy lannyal sem. Amig el nem kerultem egy meleg klubba. Egesz este egy novel voltam aki 10evvel idosebb volt nalam de nem erdekelt. Gyonyoru volt, tetotol tapig beleszerettem 1este alatt meghozza ugy hogy egy csok sem csattant el koztunk. Osszejottunk, es 1het utan ert a dobbenet hogy nem tudok a fiukra ugy nezni. 1honap utan szetmentunk, o visszament az exehez, en meg masokkal kavargattam 5honapig. 5honap utan ujra osszefutottunk, ugyanabban a klubban, es masfel evig egyutt voltunk. A kapcsolatunkban a korkulonbseg miatti problemakra sajnos nem talaltunk megoldasokat igy eleg haragosan, elvaltunk, es azota sem talalkoztunk. Eletem nagy szerelmenek tartottam, es jegyben jartunk. Valamilyen szinten O az aki radobbentett hogy a lanyokat szeretem,amiert halas vagyok neki. Most 10honapja vagyok egyutt egy gyonyoru teremtessel, odaig meg vissza vagyunk egymasert. Az eletem a nokkel tokeletes es igy is szeretem. :)

2016. nov. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
20 vagyok 17 évesen csokoloztam először lánnyal akiért odáig voltam sajnos nem lehetett köztünk semmi mert neki nem jelentett semmit de akkor jöttem rá hogy a lányok érdekelnek . 18 voltam egy diszkóban össze jöttem egy lánnyal akivel titkos kapcsolatban voltam 2 hónapig ő is 18 volt de neki volt barátja végül öt választotta...össze törtem és nem kellett senki míg meg nem ismertem egy gyönyörű csodálatos lányt aki velem egy idős nagyon szeretem azóta vele vagyok mindjárt egy éve és nem tudják sokan hogy leszbikus vagyok de nem is kell tudják hisz ez nem publikus:) a lényeg hogy nagyon szeretem és ő is szeret nagyon nemsokára össze költözünk lehet hogy el hamarkodott döntés de nem fogom soha meg bánni hisz mióta ő van nekem az életem meg változótt és boldog vagyok mellette !
2016. dec. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
huha...15 évesen volt egy leszbikus lány akivel jóba lettem. Beleszerettem és össze is jöttünk. Nagyon szerettem, megőrültem érte. Róla tudták, hogy leszbikus, rólam nem. kb 1hónap járás után felvállaltam. Megutált a fél iskola, elvesztettem sok barátot..kb 7hónapot jártunk majd szakított velem. Utólag kiderült, hogy össze vissza csalt mindenkivel. Legbelül összetörtem. Gyűlöltem magamat amiért ilyen helyzetbe kerültem. Nem tudtam felfogni, hogy ilyet tett. Nagyon fájt. De most már sikerült talpra állnom, csak már nehezebb bárkiben is megbíznom. 16/L
2016. dec. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát igen elég rossz lehet hogy abban akiben bíztál az hátba szúrt😕Nem sok emberben lehet igazán bízni
2016. dec. 6. 16:49
 6/6 anonim válasza:
3 vagyok túl szép volt hogy igaz legyen :) nos újév után szakítottunk nagyon fáj most ahogy ezt vissza olvastam hogy mennyire boldog voltam de csak voltam....
2017. márc. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!