Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan szedjek lányokat az...

Honnan szedjek lányokat az osztályomnak szalagavatós táncra?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy egy fiú osztály vagyunk egy lány sincs akkor honnan lehet ilyen táncos lányokat találni?Azon gondolkodtam hogy lehet hogy keresni kellene egy lány osztályt egy másik suliból de azt hogy lehetne megoldani?

2016. nov. 26. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az igazgatót kellene megkérni, hogy telefonáljon körbe a közeli iskolákban.
2016. nov. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, keringőzni aki akar, az a párjával szokott. Egyébként osztálytáncot szerintem simán meg tudtok csinálni úgyis, hogy csak fiúk. Vannak csak fiú táncegyüttesek is biztos. Szerintem meg lehetne oldani.
2016. nov. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat/én tudom és értem hogy fiú osztály akkor fiús tánc de hogy lehetne elintézni hogy egy lányosztályal ahol csak full lány van összejöjünk mert ofő is aztmondta hogy keressünk magunknak.Mit hogy keressünk?
2016. nov. 27. 20:01
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Ofő csak ne dirigáljon!:) Az a nap rólatok szól! Ne csináljon már/ ne várjon már el tőletek plusz munkát! Van nektek elég dolgotok most, érettségi-felkészülés. Így is elég nagy feladat egy szalagavató is meg minden, eléggé időigényes is az egész, ne várja már el tőletek, hogy még szervezgessetek az ő kedvéért! Pihennetek is kell valamikor, nem kell , hogy fölemésszétek az egész szabadidőt! Szerintem ezt ő se gondolja komolyan, hát most nehogymá:D A másik osztályokban a lányoknak is van elég dolga, nekik is kell tanulni, ő sem érnek rá ofőtök kívánságával foglalkozni. Mindenkinek dolga van. Főleg idegen fiúkkal nem is feltétlenül szeretne mindenki táncolni, de mondjuk én nemtom.
2016. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!