Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy elég furcsa gondom lenne...

Egy elég furcsa gondom lenne . Mert nemtudok pisilni . Ez úgy kell érteni hogyga megnyomom ott alul akkor érzem hogy kell de cssk így magába nem érzem és nem is kell egész nap, mi ez?

Figyelt kérdés

Tegnap úgy alakult hogy szinte semmit sem ittam sajnos , és nem kellett pisilnem , csak egyszer

Mi lehet s gondom ? Inkább a levél első felére várom a választ mi lehet ?


2016. nov. 27. 05:40
 1/3 anonim válasza:
100%
Az agyaddal vannak komoly gondok. Bocs de ez az első ami eszembe jutott. Aki nem iszik kellő folyadékmennyiséget annak a veséje sem tud dolgozni rendesen, sőt az egèsz szervezetèben felborul a rend. Igyál eleget akkor nem lesz ilyen gondod.
2016. nov. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igyál teát.
2016. nov. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első válasz adónak , a lecseszést . Nemtehetek róla hogy úgy alakult hogy nem tudtam inni, mivel kirándulni mentünk de a tea amit vittünk rossz ízű lett vlamiért , az anyukam pedig azt mondta nem igyam meg , így ebédkor tudtam inni elösször utánna még visszafele úton semmit amikor hazaértünk is ittam vizet . Szóval ha van alkalmam iszok , nincs gond a fejemmel :(
2016. nov. 28. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!