Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hasanló mint a facebook,...

Hasanló mint a facebook, instagram közösségi oldal, de hogyan?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó ötletem ilyen közösségi oldalnak, de egyszerűen sehol nem találok egy egyszerű kis programot vagy ahol ezt meg tudom valósitani, tudna valaki segíteni???

2016. nov. 28. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Webprogramozasnak nezz utana, aztan felejsd el a dolgot.

Ha egy tematikus dologrol van szo pl. osszekoti a bio termeloket a vevokkel akkor lehet eselyed. Ha telefonos alkalmazasra gondolsz akkor egyszerubb a dolog, mondjuk ha nem tudsz semmilyen programnyevet akkor nehez lesz, ha nem vagy hajlando tanulni akkor meg draga.

2016. nov. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem sokat értek a programozáshoz... hasonlot akarok mint a facebook csak mégis mást. egyszerű telefonos "

"alkalmazást"

2016. nov. 28. 22:10
 3/4 2*Sü ***** válasza:

A honlapkészítés nem egyszerű feladat. Nem véletlen, hogy ez egy szakma, egy egyetemen is évekig tanulod, és az önmagában nem is elegendő. Persze vannak eszközök, amikkel egy egyszerűbb honlapot pár alap funkcióval össze lehet legózni, és nem is kell hozzá igazán mély szakértelem, de egy közösségi oldal nem ilyen. Ahhoz, hogy egy igazán megbízható honlapot létrehozz, te magad készíts el – és ne összelegózd mások által megírt funkciókból –, biztonságos is legyen, bírja is a terhelést, ahhoz kell vagy 5-10 év tanulás, tapasztalat.


A Facebooknál 2015-ben kb. 12 600 teljes állású ember dolgozott, legyen ezek közül csak a harmada programozó. Az 4000 válogatott, a világ legjobb, legtehetségesebb, legnagyobb tudású programozóiból kikerülő csapat, ők fejlesztik a rendszert. Persze mikor elindult kisebb volt ez a létszám, 2009-ben még csak a tizede volt, de gondolom nagyobb arányban állt programozókból.


Ergo amit te akarsz, az az, hogy mindenféle informatikai, programozási tudás, tapasztalat nélkül össze akarsz dobni, az egy olyan feladat, amit egy tucat jó képességű programozó is lehet, hogy évekig fejleszt le, és gondolom ennyi időt nem szánnál rá.


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~


Ötlete sok embernek van, tudása, kitartása viszont kevésnek, hogy az ötletét meg is valósítsa.


Egyébként mi az öltet? Mert valószínű nem neked jutott a világon elsőként eszedbe, és lehet, hogy a jelenlegi közösségi oldalak is tudják ezt, csak nem ismered ezeket a funkciókat. Vagy amit kitaláltál, az már régen megvalósította valaki más, létezik egy-két az ötleted mentén felépített közösségi oldal már a világon.

2016. nov. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én ezt nem össze akarom dobni nem össze vissza akarom csinálniű! az ötletem nem mondom el biztos h ilyen nincs .. elég kreatív embernek tartom magam! Köszönöm a véleményed, akkor is meg fogom csinálni (bízom benne)! Álmaimat eddig se adtam fel most sem terveztem!
2016. nov. 28. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!