Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak Érettségi után?

Mit csináljak Érettségi után?

Figyelt kérdés

Anyám kidob , ha most majd megszerzem az Érettségit. Ez az utolsó évem. Utána menjek amerre látok. ( Nevelőszülőknél élek 11 éve ) Szeretnék tovább tanulni, de nem tudom egyedül hogyan fogok boldogulni. Amit a Nevelő kap utánam pénzt azt megkaptam Szeptemberben először. ( havonta jár bizonyos összeg ) azóta nekem kell fizetnem mindent. Ruha, kaja,( "otthon" nem kapok ételt) gáz számla stb mosópor, a buszjegyet, bérletet stb. Hónap végére így marad 0 Ft-om. Dolgozni nem tudok menni, Kollégistás vagyok. Egyszerűen nem tudom mit tehetnék, tanácstalan vagyok. Nagyon váratlanul ért ez az egész. Mert a Nevelőm mindig azt mondta nála maradhatok, segít nekem stb. Most viszont repülnöm kell. Leesett az állam. Nagyon rosszul érzem magam ott. Nem terveztem ott maradni örökre, szerettem volna elmenni Szakmára, OKJ-s képzésre, aztán elmentem volna. De arra nem számítottam soha, hogy egyszer csak közlik ezt velem, nem maradhatok..a suli után nem érdeklem őket. Közömbössek lettek velem, , nem kíváncsiak rám, habár soha nem foglalkoztak velem.


Mit tegyek?


Hogyan továb?


2016. nov. 29. 07:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak kaptam a hívást a Nevelőmtől, hogy a Gyámmal is már beszélt és vázolta a dolgokat.
2016. nov. 29. 07:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Uhhhh...:O Adott magyarázatot legalább,hogy miért?
2016. nov. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A magyarázat annyi volt, hogy egyszerűen nem érdeklem őket levette rólam a kezét. De...ez mégsem magyarázat. Elég furcsa kapcsolatot ápoltam a Nevelőkkel. Én mindig csak egy idegen leszek nekik. Soha nem kérdezték meg mi volt a suliban, hogy vagy, stb. Nem kíváncsiak a tanulmányi átlagomra se.
2016. nov. 29. 08:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Melyik OKJ-t nézted ki magadnak? Próbáld meg valahogy elvégezni érettségi után. Bár dolgoznod is kell mellette,ha ők nem akarnak eltartani..:(

Remélem sikerülni fog!

2016. nov. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!