Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért repül a idő, amikor...

Miért repül a idő, amikor csak itthon ülök? 22F

Figyelt kérdés
Felkelek reggel fél 9 - 9 óra környékén, átöltözök, megmosakszom, csinálok valami kaját és eszek, máris fél 10 legalább. Utána beülök gépezni, átnézem a meccs eredményeket, összefoglalókat nézek, elolvasom a híreket, megnézem kaptam-e üzeneteket, az álláskereső portálokon az új hirdetéseket megnézem és jelentkezek, ha van esélyem, felnézek facebook-ra, visszaírok az üzenetekre stb., aztán többnyire maszturbálok, majd nézek valamilyen sorozatot. Máris legalább dél vagy 1 óra. Ezután kikapcsolom a gépet, ismét csinálok kaját és eszek. Ha nincs itthon valami, lemegyek a boltba. Közben feltakarítok, ha szemeteltem főzés-sütés közben. Ezek után edzek legalább fél - egy órát. Ekkor már délután 3 óra. Bekapcsolom a tv-t és nézek valami érdekes műsort, közben családtagok hazaérnek a munkából és kb. véget is ért a nap. Csak fekszem az ágyban innentől kezdve és telefonomon netezek, majd vacsorázok és alszok. Ennyi az egész. Reggel 8-9 órától délután 2-3ig szinte elrepül a nap mindig.
2016. nov. 29. 13:05
 1/2 A kérdező kommentje:

És sokaktól olvasom, hogy amikor otthon vannak vagy épp munkanélküliek, akkor megöli őket az unalom. Nekem pedig pont fordítva van.

Amikor menni kell dolgozni, akkor alig telik az idő, utazás vagy várakozás közben is majd megrohadok szinte, bent melóhelyen is mintha állna az idő. Iskolában, koliban ugyanez volt, ritka kivételektől eltekintve. De itthon csak repül!

2016. nov. 29. 13:07
 2/2 csatrad ***** válasza:
az ido azert repul mert amit csinalsz SEMMI sem kerul bele a hosszutavu memoriadba. ha azt akarod hogy ne tunjon igy akkor tervezd meg amit csinalni fogsz mint ahogy leirtad es mimozben cainalod keszits jegyzettet hogy mennyire jol cainaltad vagy kivel vagy mivel vagy hogyan.
2016. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!