Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm nagyon...

A legjobb barátnőm nagyon idegesít pl. : mindig féltékeny és ha elmnondom neki ezt hogy idegesítő akkor nem érti meg de ő azt hiszi megérti. = ( MITCSINÁÁLJAAK!?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

szakítsd meg vele a kapcsolatod. hiába hívod a legjobb barátnődnek, az van, hogy te már nem szereted.

velem is volt ilyen. ha idegesít, akkor már nincs mit tenni. csak bebeszéled magadnak, hogy attól még semmi baj, és ugyanúgy a barátnőd. de mégis irritál, és ez ugyebár nem jó neked. akkor ne hagyd magad szenvedni..

2010. máj. 1. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van:S
2010. máj. 2. 17:14
 3/4 A kérdező kommentje:
elmondtam neki most utáál de nekem hiányziiikk nagyon és tudom hogy énis nekiii^^
2010. máj. 3. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetben vagyok. : /

Csak még az elején...nagyon idegesít -.-''

A tinik ilyenek. : DD xd :$

majd lesz valami....

Am. szerintem ha hiányoztok egymásnak akkor legyetek továbbra is barátnők és várj még egy kicsit míg elgondolkozik és majd visszavár.: D Aztán meg majd kinövitek. : )

2010. jún. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!