Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átvertek! Mit tehetek?

Átvertek! Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Jófogáson vettem 50e Ft-ért egy telefont utánvéttel,de egy fejhallgató volt a csomagban helyette..

Mit tehetek ilyenkor?

Nagyon ideges vagyok.


2016. dec. 3. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
semmit, feljelentheted de a pénzt nem fogod visszakapni, tesómat is atvertek regen a jofogason, nagyon veszelyes oldal, ne használd csalok vannak ott, fát is vettunk ott egyszer azzal is atbastak tényleg ne használd ha jot akarsz magadnak
2016. dec. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. dec. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20.000 felett onnan nem érdemes venni semmit.Ha mégis ezt teszed akkor a futár előtt bontsd fel a csomagot hogy legalább legyen szemtanuja a dolognak.Lehet hogy abba is belemenne a futár hogy csak akkor fizeted ki a csomagot ha tényleg az van benne amit rendeltél,bár ezt lehet tiltja a szabályzatuk
2016. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát feljelenteni is felesleges?
2016. dec. 3. 23:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha másokat is becsapott és mások is feljelentették, akkor jobb eséllyel kapják el, mert jobban nyomoznak utána. Elvileg van rá esély, hogy visszakapd a pénzed vagy egy részét, de a gyakorlatban ez nagyon ritkán szokott előfordulni.


Ha utánvéttel fizettél, akkor a postának beletelik néhány napba, amíg átutalják neki a pénzt. A többi csomagküldő cég hamarabb átutalja, néha egy napon belül is. Ha a rendőrség már ismeri az eladót, mint csalót, akkor esetleg tudod a rendőrségen kérni azt, hogy a postánál vagy a csomagküldő cégnél tiltsák le az utalást, ne kapja meg a pénzed. De ez sem biztos, csak valaki írt ilyet, én nem hiszek benne, hogy csinálnának ilyet. De egy próbát megér ennyi pénznél. Viszont akkor gyorsan kell lépni.

2016. dec. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha azt mondja, ő azt küldte amit kértem?
2016. dec. 4. 09:28
 7/7 anonim ***** válasza:
hazudik, tesómnak is azt mondta a csalo regen, sztem erdemes feljelenteni, hatha nyakoncsipik
2016. dec. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!