Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átvertek az interneten, mit...

Átvertek az interneten, mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
A szuperstore.com-ról rendeltem egy hajgöndörítőt. Semmi visszajelzést nem kaptam, de természetesen a pénzt azt levette a számláról. Milyen jogi intézkedéseket tudok tenni ilyen helyzetben?

2015. jan. 5. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is nem egyből perelgetni kell, hanem felvenni a kapcsolatot a céggel. Lehet, csak valamit elnéztek. Az, hogy a pénzed levonásra került, nem tőlük függ, hanem a banktól.


Szóval előbb velük kéne felvenni a kapcsolatot, hogy mit tudnak erről a dologról.


Mellesleg nem érdemes ilyen oldalakról rendelni, mert ha veszed a fáradtságot, és utánanézel neten annak, amit rendelni akarsz, lehet, hogy máshol, akció nélkül olcsóbban hozzájutsz, mint ilyen oldalakon akciósan. Ott van pl. a bónuszbrigád. Az összes eddigi termékét megtaláltam már más boltban sokkal olcsóbban.


Átverés az egész, mivel valami haszon mindkét cégnek kell, és abból, ha valamit haszon alatt adnak el, az senkinek nem jó. Így felemelik az eredeti árát, hogy utána letudják akciózni.

Így lesz egy hagyományos vágódeszkából 2500 Ft-os vágódeszka, amit leértékelnek 700 Ft-ra, a Penny-be, SPAR-ba meg 500 Ft-ért meglehet venni..és még azon az 500 Ft-on is legalább 3 cég haszna van!

2015. jan. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amúgy nem tudom milyen hajgöndörítőt vettél, de ez az EasyCurls a szuperstore.com oldalon 47000 Ft-ról van leértékelve 18700 Ft-ra, eredeti ára pedig 15000 Ft...


Van ugyanolyan 47000 Ft-ért is, de az teljesen más kategória.

2015. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Turik Róbert válasza:

Szia szeretném kérdezni szerintetek, hogy tudom visszaküldeni a hajgöndörítőt a szuperstoének mert nincs cím,és kapta már valaki vissza a pénzét.


Köszönettel:Robi

2016. febr. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!