Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véleményeket kérhetnék?...

Véleményeket kérhetnék? (többi lent)

Figyelt kérdés

[link]


7 részes, A véleményetekre lennék kiváncsi, valamint pozitiv ,negativ kritika érdekelne. Lehetőleg kultúrált módon, net trollok válasza nélkül. Köszönöm!


18/L



#horror #lány #romantika #kritika #Jeff the Killer #jeff a gyilkos #creeoypasta
2016. dec. 9. 23:32
 1/2 anonim válasza:
A vélemény szubjektív, mindenkinek más lesz. Pont ezért is írják a szabályok között, mikor a kérdést írod hogyha lehet véleménykérést ne, mert nem lehet rá megfelelően válaszolni :)
2016. dec. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 2*Sü ***** válasza:
100%

Az első rész elolvasása után azt gondolom, nem érdemes több időt pazarolnom rá. Csak negatív kritikát tudok írni:


Az alap felállás annyira elcsépelt klisé, hogy tíz blog formájában írt történetből kilenc kvázi ugyanígy kezdődik, csak más nevekkel, meg nüansznyi eltérésekkel.


Nincs egy normális bekezdés, az egész egymás után hányt mondatok – gyakran tőmondatok – sokasága, nincsenek összetettebb gondolatmenetek.


A legsokkolóbb az, hogy az egész elindul egyes szám harmadik személyben, mintha egy narrátor, egy kívülálló kezdené el mesélni a történetet. Van X szereplő, akivel ez történik, az történik. Aztán minden ok nélkül hirtelen átváltasz egyes szám első személybe, mintha a „főszereplő” mesélné tovább az eseményeket, hogy !én! mit gondoltam, !én! mit csináltam. Majd megint minden ok nélkül áttérsz múlt időről jelen időre.


Vannak itt helyesírási, gépelési hibák is bőven – a túlzásba vitt hármaspontokról nem is beszélve –, bár legalább – a nem túl magas nívót jelentő – átlagnál azért még mindig jobb.


Az összkép számomra az – így az első részt elolvasva, aminek pont az lenne a feladata, hogy felkeltse az olvasó érdeklődését –, hogy ez egy tucattörténet, kvázi olyan, mint a többi. Ennél még egy silányabb szappanopera vagy ponyvaregény is klasszisokkal magasabb minőséget képvisel.

2016. dec. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!