Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy tudom elintézni hogy...

Hogy tudom elintézni hogy Zalaegerszegen suliba konyhásként dolgozzak?

Figyelt kérdés
Megpróbáltam személyesen jelentkezni suliba de azt mondták nem helyszínen kell hanem külön el kell valahová menni csak már nem emlékszem.Aki gyakorlott benne az segítsen legyen szíves.
2016. dec. 10. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
hany eves vagy??? te vagy az aki nem akar iskolaba jarni ugy emlekszem
2016. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már elvégeztem az iskoláimat nem én vagyok az felnőtt vagyok.
2016. dec. 10. 18:26
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor ez itt mi??? ott a neved ne is tagadd!!!!

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__egyeb-kerdesek..

2016. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért írom le, nehogy rajtam múljon, hogy nem tudsz elmenni dolgozni! :D


Zala Megyei Kormányhivatal Munkaügyi Központja

8900 Zalaegerszeg Mártírok útja 42-44


Ide kell bemenned ügyfélfogadási időben, és itt tudsz érdeklődni a betöltetlen állásokról.


(Személyes okmányaid feltétlenül legyenek nálad, személyi, jogosítvány, útlevél, lakcímkártya, taj kártya, adókártya, iskolai bizonyítványok, egyéb képesítésről szóló bizonyítványok, valamint szükséged lesz egy saját bankszámlaszámra is ahová majd a béredet fogják utalni.)


Mj.: ha konyhára szeretnél menni szerintem egészségügyi orvosi alkalmassági igazolást is kell szerezned, pár ezer forint háziorvosnál

2016. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
1 neked mértnem mindegy hogy akartam e suliba járni vagy nem és különben is mivan akkor?:D 2 nem kötelességed leírni hülyeség hogy miattad nem tudok elmenni de köszi:D
2016. dec. 12. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!