Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fontos! Hogyan kell egy...

Fontos! Hogyan kell egy helyre rakni?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek! Asus Zenfone telefon.

SD kártyán voltak a zenéim. USB-vel rácsatlakoztattam a laptopra és átneveztem őket, hogy könnyebb legyen megtalálni. Mikor kihúztam észrevettem, hogy nagyon sok zeném hiányzik, de szerencsére egy helyen a fájlkezelőnél megtaláltam őket. Kijelöltem mindet és át akartam helyezni, de kiadott egy olyan, hogy SD kártya hozzáféréshez el kell végeznem bizonyos lépéseket. Leírta mit kell csinálni, de nincs olyan opció, mint amit ír, hogy arra nyomjak rá.

Mit csináljak? Kérlek segítsetek! Fontos lenne.



2016. dec. 11. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:

És mit kell? Megosztanád?

Szerintem restart és egy normális zeneprogram.

2016. dec. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem, ne haragudj. :/
2016. dec. 11. 15:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a cél?

Ha jól értem csak a zenelejátszó programod zavarodott össze.

A számítógép látja a zenéket és a fájlkezelő is. A fájlkezelő a telódon van?

Az sd kártyát eléri a gép?

A zenék most sd kártyán vannak?


Mit akarsz honnan hová rakni és mi mit ír ki pontosan, ami akadályoz?

2016. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A zenéim az SD kártyán vannak, de nincs hozzáférésem a kártyához. A gépen keresztül sem. Hogyan lehet ezt megoldani, hogy legyen hozzáférésem, és csinálhassak az SD kártyán egy mappát, mibe belerakhatom a zenéimet?
2016. dec. 11. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!