Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi idő magatokban helyre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő magatokban helyre rakni azt, hogy megcsaltátok a párotok?

Figyelt kérdés
Ha megcsaltátok a párotok és nem mondtátok el neki, mert képtelenek voltatok rá. A megcsalás után nem szakítottatok.
2016. ápr. 16. 19:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

A leírás már nem stimmel, de ha már megnyitottam a kérdést válaszolok.

0 másodperc volt. Tudtam, hogy mit csináltam és amint megcsináltam tudtam, hogy szakítanom kell a párommal.

Azért történt meg a csók a lánnyal, mert nem vonzódtam már annyira az akkori páromhoz (a kapcsolat amúgy tökéletes volt).

Másnap amikor találkoztunk meg is tettem. Nem vagyok kis féreg.


A megcsalás tényét nem mondtam el neki, de elmagyaráztam, hogy miért szakítok vele.

2016. ápr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod el, akkor örökké fog tartani (ill. addig, amíg a kapcsolatotok).
2016. ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
1-es és akit megcsókoltál, szeretted?
2016. ápr. 16. 20:03
 4/22 anonim ***** válasza:
Szart, nekem 3 perc volt, max.
2016. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%
1 és nem vagy egy kis féreg mert megcsalta a párod? Hmm érdekes lehet hogy nem vagy féreg de férfi sem leszel többet :)
2016. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

Akivel megcsaltam utána együtt voltam három évet és igen, szerettem. A csók az első találkozáskor történt a szórakozóhelyen.


Ettől nem leszek kevésbé férfi és féreg sem. Mindenki hibázhat és helyesen cselekedtem, amikor rögtön szakítottam. Nem áltattam semmivel egy pillanatig sem.

Attól, hogy te túlságosan gyerek vagy még, hogy ezt megértsd, nem jelenti azt, hogy ez rossz.


Nem vagyok büszke rá, de ez van. Ettől nem vagyok rossz ember.

2016. ápr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Passz, nem b.asztam még félre senki mellett.
2016. ápr. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nagyon böszme Feri

Ennek így szükségből erényt-szaga van ;)

2016. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
tényleg nem...
2016. ápr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Fura, de ilyenkor sosem éreztem úgy, hogy helyre kéne rakni bármit is. Emiatt pszichopatának is érzem magam.
2016. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!