Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megakarok változni teljesen A...

Megakarok változni teljesen A természetemet és valahogy önmagam Más ember akarok lenni, más viselkedéssel Lehetséges?

Figyelt kérdés

Más akarok lenni..

Edigg mindig vicces,humoros természetem volt

De megakarom változni,megkomolyodni és elfelejteni régi önmagam

Ez lehetséges?


2008. okt. 7. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ne akard, én például éppen fordítva szeretném. Mit meg nem adhatnék, ha újra olyan vidám és humoros lehetnék, mint rég...
2008. okt. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A természeteden változtathatsz, bár nem lesz könnyű, mert a "régi önmagad" mindig ott lesz a háttérben. A komolyság az rajtad múlik, és a viselkedéseden, h mennyire szeretnéd h komoly embernek tartsanak. De ne egyből 180 fokos fordulattal fuss neki a változtatásokhoz, csak szépen lassan. Régi önmagad sztem ne akard teljesen elfelejteni, csak változz picit. Pl. komolyodj, v, ne beszélj csúnyán, v ne légy türelmetlen...amúgy meg az ember élete során mindig,folyamatosan változik. Ez függ a családjától. párkapcsolatától, anyagi helyzetétől is persze.De gondolj bele van 1 párkapcsolatod majd egyszer vége lesz, és jön a másik szerelem. Nem egyformán fogsz viselkedni egyik kapcsolatodban sem...
2008. okt. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Hát én nem tudom...valahogy úgy érzem hogy egy senki vagyok,egy vesztes ezzel természetemmel

És ezért szeretném ezt

Nagyon alacsony az önbizalmam

Mindenben csak azt látom hogy mennyire szégyenteljes vagyok,vesztes,béna

De nem értem miért,mikor mondják hogy ez nem igaz

Talán ezért is akarom ezt az egészet....

2008. okt. 7. 15:52
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha ez csak azon múlna, hogy te megváltozol és kész, akkor nem is lenne nehéz. Az az igazság, hogy ez marha nehéz és nem miattad, hanem a környezeted miatt, amilyennek megszokott téged. Vagy lesznek olyan emberek is akik hatására elő fog jönni a régi éned. A legjobb ha akkor változtatsz, mikor új közegbe kerülsz, ezt személyes tapasztalatból mondom, én is akkor lettem másmilyen, mikor új közegbe kerültem.
2008. okt. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen,vágj bele nyugodtan! Én is elkezdtem anno és bevált! Kis szürke kisegér voltam akit senki sem steretett,s nem is vettek észre! Változtattam a külsőmön....még most sem tökéletes a dolog,de már alakul! És hidd el csak elkezdeni nehéz...de nem garantálom h sikerül mert a jellemedet piszok nehéz változtatni,de elég ha méásnak látnak,izgalmasnak,érdekesnek..s mindjárt jobb lesz!! sok sikert!
2008. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vegyél magadon erőt. ugygondolom aki ezt érzi hogy béna és még mondják is neki hogy nem az,akkor sokszor saját magát sajánlja az illető. nemakarlak megbántani de ez igyvan.tereld el a figyelmed,és mond ilyenkor az ellentétét mikor ezt érzed
2008. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vágd le az egyik lábad vagy kezed, ettől majd elmegy a kedved az állandó röhögéstől és komoly fickóvá válsz
2009. márc. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!