Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A legjobb barátnőm hanyagol,...

A legjobb barátnőm hanyagol, mert fél, hogy kiközösítik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Eddig kb. 2 hetente találkoztunk, de mostmár nem igazán, mert fél, hogy ha nem megy bulizni az osztályával, akkor kinézik. Én 1 éve ismertem meg, előtte elvileg állandóan bulizós, piálós csaj volt. Akkor kitalálta, hogy "jókislány" lesz és az is volt. Elég durva, hogy mennyi szeretetet tudott adni nekem, és mennyire számíthattam rá. Kicsivel több mint 1 hónapja megunta, hogy ő "jókislány", mert újra összejár a régi barátnőjével, aki azóta nagy alkesz lett. Azóta érzem hanyagolva magam, mert tényleg hanyagol miattuk. Közbe őket nem is tekinti barátoknak, csak haveroknak. Aki meg tényleg számít rá, és tényleg hiányzik neki azt hanyagolja.
2010. máj. 2. 15:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ő a te legjobb barátnőd. Ha a mostani csajjal már nem lesznek ennyire piálóstársak, akkor is előbb-utóbb új embereket is megismer, és téged újra hanyagolni fog. :S
2010. máj. 3. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De már nem tudok mit csinálni. Ragaszkodok hozzá és szeretem. Ő is engem, csak ő máshogy látja legjobb barát fogalmát. Elmondja minden titkát, de neki elég ha msn-en vagyok és csak néha találkozunk. Hülye távolság miatt ehhez szokott.
2010. máj. 3. 14:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem igazi barát!
2015. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!