Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Elfelejtett...

Tudnátok segíteni? Elfelejtettem egy anime nevét tudom hogy az elején can egy fiú és egy lány (1 resz ) es a fiu talál egy sakk táblát

Figyelt kérdés
Habár nem hiszem hogy sakktábla volt mert korongokkal jatszottak na mindegy nem ez a lényeg... Ugye a fiú talalt egy „táblát" amin látta hogy cér van es mikor megfogta azthiszem elájult es mikor felkelt akkor valaki beszelt hozza viszont nem látta valamilyen ferfi volt aki versenyezni akar egy rendes parbajozoval igy a fiun keresztul versenyzik ... Erre emlekszem .. Remélem tudjátok a nevét .. Előre is köszönöm a válaszokat!! 😊

2016. dec. 15. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi az a cér?
2016. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hikaru no go
2016. dec. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsi most ahogy visszaolvastam a kerdest eszrevettem hogy tenyleg vér jelyett cér-t irtam
2016. dec. 16. 05:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!