Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miraculous fanok, elmagyarázná...

Kyuta kérdése:

Miraculous fanok, elmagyaráznátok nekem Papillon (halálfej) képességét?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok hogy negatív emberen lehet ugye haználni,de ha valaki a természeténél fogva szomorú/depis/gonoszabb akkor rajtuk fel lehet használni,és honnan tudja hogy ki van per pillanat rossz passzban?+ mit gondoltok ki Papillon,ő Adrien apja vagy valaki más?:D(hupsz egy kicsit sok lett) Válaszokat köszi

#fanfiction #papillon #Miraculous #Kaica és fekete macska
2016. dec. 15. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Képessége, hogy másoknak képessséget ad, egy örök szomorú sors, hisz neki sosem lesz szerencsetalizmánja, vagy macskajaja, adja az erőt és más élvezi. Ebből remek dráma fanfictiont lehetne csinálni... de elkanyarodtam a témától.

Bárkin lehet használni, csak Halálfej Katicáék ellen van, és ezért tesz ilyeneket. A negatív emberek könnyebben beleesnek a bosszú csapdájába, ez az egyik tanulsága a sorozatnak; a tartós szomorúság/harag sosem jó, mindig próbáljunk meg vidámabbak lenni, és bocsássunk meg a másiknak!

Bizonyára az is a képességéhez tartozik, hogy belelát az emberek lelkébe. Nem hiszem, hogy egy kandikamerát függesztett mindenkire, és így várja a megfelelő pillanatot...


Mivel ez egy gyerekmese, valószínűleg Adrien apja az. Akármennyire is bírják az animések, ez nem az, ebben nincsenek háttérben megbúvó részletes titokzatos és meglepő thiller elemek, ez hat éveseknek készült mese. Persze én lennék a legboldogabb, ha végül Alex apja lenne az, hisz neki is kék szeme van.

2016. dec. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi :)
2016. dec. 16. 16:37
 3/3 anonim válasza:
Halálfej olyanokat is képes akumatizálni akik nem szomorúak vagy mérgesek (lásd: Zombizou epizód)
2018. jún. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!