Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Szombathelyi Premontrei...

A Szombathelyi Premontrei Rendi Szent Norbert Gimnáziumba hányas átlag kell?

Figyelt kérdés

Oda szeretnék menni. Hetedikbe kereken 4-es volt, most pedig 3,8 körül lesz az átlagom. Van esélyem bekerülni?

Mi a véleményetek az iskoláról?



2016. dec. 18. 16:05
 1/6 anonim válasza:
2es :D (tapasztalat)
2016. dec. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gondolom ez a kettes egy kicsit túlzás :DD

Tényleg ennyire könnyen, rossz jegyekkel felvesznek embereket? Akkor van esélyem?

2016. dec. 21. 16:35
 3/6 anonim válasza:
persze ,hogy van. Nem túlzás. Közeli ismerősöm van akit felvettek tavaly oda és most erős 4es:D
2016. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3,5-tel is felvesznek? Most tudtam meg melyik tantárgyakat nézik és ha csak azt számítjuk bele akkor sajnos annyi. A hetedikes 3,8 körül van így.
2016. dec. 22. 18:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Tagozattól függ, mert a katonai-rendészeti osztály tanulmányilag gyengébb, mint az angolosok és a német-biosz összevont... Nekem tavaly 4,6 volt az átlagom, és így is paráztam, hogy bekerülök-e.
2017. jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Felesleges parázni. Az egyik leggyengébb gimi, néhány szakközép is erősebb nála, rosszabb átlaggal is felvesznek. Ha családias légkör kell, akkor menj oda, nem tanár úr és tanárnő van, hanem Ili néni meg Laci bácsi. Alapvető tisztelet nincs, a diákok nagy része füves/idióta/tipikus szhelyi rbnc. Ha odamész 3,5-ös átlaggal akkor még a kitűnőre is van esélyed.

Az iskolának nincs neve, mint mondjuk egy Bolyainak vagy egy Nagy Lajosnak, Szombathelyen kívül nem igazán tudják, hogy mégis mi az. Érettségire leginkább önerőből kell felkészülnöd.

2017. febr. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!