Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem zavar ez? (Bővebben...

Csak engem zavar ez? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha az elmúlt egy évben több ideig voltam a YouTube-on húsz percnél, egész biztosan beleütköztem Szabyest pofájába. Rengetegen nézik a videoklipjeit, annak ellenére, hogy semmit nem csinál, csak a szerteszéjjel szerkesztett hangján recseg valami értelmetlen fаѕzѕágоt. A hallgatói még rosszabbak. Ódákat tudnának zengeni erről a csodálatos topnyálgépről, de ha megkérdezed, hogy miért szeretik, akkor jön a köpködés, és affelől tudakolóznak, hogy mit tettél le az asztalra. (megjegyzem; ez elég szórakoztató tud lenni, amikor egy ,,#menoocsajszyx9719MCPOWA" nevű felhasználó kérdezi ezt...) Ma véletlenül találtam egy Indexes cikket a Dal 2017-ben induló produkciók listájával, ( [link] és teljesen ledöbbentem, amikor láttam, hogy a ,,rocker úr" Szerelem Kell c. remekműve is indul. Ti mit gondoltok erről? Örülnétek neki, ha Csulagép királyfi képviselne minket az Eurovízión Conchita Wurst reinkarnációjaként?

#eurovízió #pop #A Dal #Eurovision 2017 ##menoocsakszyx6890MCPOWA
2016. dec. 18. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ki az a Szabyest?

engem nem zavar, mert nem tudom az ki az.

17f

2016. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Eddig nem ismertem a srácot, most meghallgattam. Sima popsztárocska, az én érdeklődésemen teljesen kívül esik. Zenéhez nem értek, de nem volt borzalmas hallgatni.


Az Eurovízió meg úgy is csak a politikáról szól, nem? Kb. bárki képviselhetné az országot.

2016. dec. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Sokat youtubeozok de ki mit tube ota csak egy 444-es videoba talalkoztam vele, nem hiszem hogy annyira nyomatnak. A talalati listat befolyasolja hogy mikre kattintottal eddig, ha nem erdekel ne kattints ra es egy ido utan nem fog feltunni csak elvetve. Ha ennyire utalod akkor kar ennyi energiat pazarolni ra.

Az meg hogy ki indul eurovizion rohadtul nem erdekel, nincs olyan ember aki zeneileg komolyan venne azt a politikai bulit

2016. dec. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!