Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » IWC zsebóra beépítés mennyibe...

Beryxx99 kérdése:

IWC zsebóra beépítés mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Egy 52 mm átmérőjű (korona nélkül) zsebóra, nemesacél vagy ezüst tokba való beépítése mennyibe kerülne?

2016. dec. 18. 18:07
 1/3 anonim válasza:
Ha jol ertem a kerdeset akkor egy meglevo tokba szeretnel egy IWC Schaffhausen szerkezetet berakatni.Azert ez nem az a kategoria mint egyik csavar helyere berakni egy masikat.A zseborak szerkezete bonyolult radasul az IWC csak limitalt darabszamban keszit zseborakat es sajat oramuit epiti be.Ezert egy ilyen zsebora ara millios tetel.
2017. febr. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Elég régi kérdés, de az előző válasz nagyon messze áll a valóságtól, ezért írok.

Nehéz megmondani a különböző paraméterek ismerete nélkül a pontos árat. Valószínűleg néhány százezer. Tehetséges óramesterek vállalnak ilyet megrendelésre, náluk érdemes érdeklődni.

Zsebóra beépítéseket egyébként sok helyen lehet vásárolni, áruk is változó lehet, ahogy én nézegettem, az antik IWC-k 200-800K között mozognak leginkább...persze ettől jóval drágábban is lehet találni, de az a célközönség valszeg nem itt informálódik az árról

2020. júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020 decemberben 350ezerért vettem egy frissen felújított, certifikáttal ellátott IWC szerkezettel, de vadi új tokkal, tömörarany mutatókkal egyet. (Nem akarok reklámozni, privátban van kontakt)
2022. febr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!