Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ELVESZETT A PÉNZTÁRCÁM, ÉS...

ELVESZETT A PÉNZTÁRCÁM, ÉS ZSAROLNAK VELE?

Figyelt kérdés

Ma délután eltűnt a pénztárcám, benne minden adattal, pénzzel... Még csak most vettem észre fél órája, de jött a vezetékesen a hívás, hogy megvan, 10 ezerért odaadja az illető...


Rendőrökkel menjek oda?


Utána feljelenthetem zsarolásért?


Gyorsan, köszi



2016. dec. 19. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne utólag jelentsd fel, mert nem tudod majd bizonyítani. Ha rendőrökkel mész akkor vagy nem meri a pénzt kérni, vagy pedig lesz szemtanúd hogy pénzért cserébe adta csak vissza. Ez csak neked lesz előny.
2016. dec. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha rendőrökkel megyek, és úgy kéri pénzért, akkor vannak szemtanúk, amivel feljelenthetem, nem?...
2016. dec. 19. 19:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell az oldaladon rendőrrel menned, mert ezzel messziről feltűnést keltesz és esetleg lelép a zsaroló és nem történik meg a csere. Tudtommal ilyenkor civil ruhás rendőr figyeli a megbeszélt helyszínt (tegyük fel, hogy közterületen vagy valami publikus helyen akarja ezt megoldani a fél)ó), aki be van avatva hogy miért történik meg a csere. Utána pedig el lehet kapni azt az embert.
2016. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nyilván így gondoltam.
2016. dec. 19. 19:28
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
basdmeg mond neki hogy oke, aztan mikor talalkoztok csapd le, es vedd el ami a tied, olyan helyre hivd ahol nem sok ember van, a hivast rogzitsd amikor beszelsz vele, hatha kell meg bizonyitek, ennyi ferfi vagy kislany vagy???
2016. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett az ügy vége?
2017. ápr. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!