Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bírni fogom a szobalány...

Bírni fogom a szobalány munkát ha évek óta nem sportoltam?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Elég fura kérdés ez tudom, de kíváncsi lennék a véleményetekre. 23/L vagyok, a középsuli óta szinte semmit nem mozogtam sajnos ami +15kg-ot eredményezett. 2 hét múlva készülök Ausztriába melózni szobalányként, arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek bírni fogom-e a munkát vagy esetleg agyvérzés/ájulás gyanús a dolog? ebben a 2 hétben nekiállok futni, kicsit edzegetni, de hát sz.rból nem lehet várat építeni ennyi idő alatt ezt én is tudom. Mi a véleményetek, mennyire aggódjak? Mert egyelőre eléggé aggódok, ami ugyancsak nem tesz majd jót, ha nekiállok a munkának. Előre is köszi a válaszotokat.


2016. dec. 19. 23:28
 1/2 anonim válasza:
100%
Biztosan birni fogod, nyugi egy kis munkàtól mèg senki sem lett rosszul, ès mèg a mozgàstól lehet pàr kilótól is megszabadulsz majd. Kitartàst, ne stresszelj rajta.f
2016. dec. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ! :))
2016. dec. 20. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!