Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is gyakran érzitek ezt?

Ti is gyakran érzitek ezt?

Figyelt kérdés
Annyira magányosnak érzem magam, szinte teljesen kiüresedett az életem. Nincs senkim sem, akivel igazán jól tudnám magam érezni,akár mennyire is próbálkozom. Igyekszem társaságba járni, de mintha mindenki levegőnek nézne. Olyan rossz érzés látni az utcán, a tömegközlekedésen a boldog párokat,ilyenkor mérhetetlen haragot érzek, de nem rájuk haragszom, hanem saját magamra, hogy egy szerencsétlen vagyok, aki szűzen fog meghalni. Vagy amikor boldog családokat látok. Ez talán még rosszabb, mert nekem sajnos nem adatott meg hogy szerető családban nőhessek fel, hiszen alkoholista az apám, aki gyakran bántott, viszont az anyám ez ellen soha nem tett semmit, mindig egyedül hagyott a bajban, neki fontosabbak a barátnői a gyerekénél. Közeleg a karácsony, és én már nagyon félek,hogy megint depressziós leszek és valami szörnyű, visszafordíthatatlant művelek magammal. Nem bírom látni ezt a sok boldog embert magam körül, mert csak arra emlékeztetnek, hogy eddig mennyi mindenről maradtam le az életben, és még mennyi mindenről fogok. Ti mit tesztek, ha belülről ennyire üresnek érzitek magatokat? 21/L

2016. dec. 20. 12:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Van egy kategória,neked találták ki.Magány,egyedüllét.Ott keresgélhetsz magányos embereket,de szerintem itt is kapsz privátokat.
2016. dec. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisz3500 válasza:
Tudom, elég régi a kérdés, de azért válaszolok/segítek.ha teheted menj buliba. Legyél nyitottabb az emberek felé. Lehet hogy introveltált vagy. Nekik sosem könnyű barátokat szerezni. A családi problémákat nem lehet helyrehozni utólag. De ha felnőtt leszel és neked lesz családod. Akkor próbáld meg a legjobb dolgot kihozni belőle. Remélem tudtam segíteni
2020. febr. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!