Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen gyakran érzitek a...

Milyen gyakran érzitek a tüneteket?

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok és kevés tünetem van, azokat is csak ritkán érzem, nem egész nap.

Nőtt a mellem, pattanásaim vannak és kicsit puffadok.

Ti milyen gyakran érzitek a tüneteket? Nem feltétlenül kapcsolódnak össze a baba jóllétével?


2016. máj. 13. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem nem feltétlenül, hanem egyáltalán nem függnek össze a baba jóllétével! Abszolút nem kell velük foglalkozni, örülj, ha jól vagy, ennyi.


Nekem se volt semmi tünetem, talán 8-10 héttől néhány hétig fáradékonyság, álmosság, de amúgy tényleg semmi!

2016. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 7. hétig semmi bajom nem volt. Onnantól sugárban hánytam 😆 Nem tudtam egy jót enni inni is alig, majdnem kórházba kerültem, 10kilót fogytam, puffadtam, fáradt voltam minden bajom volt, aztán a 11 hét közepén mintha elvágták volna elmúlt, maradt a fáradtság és a kívánósság, azóta élvezem a terhességet 😃
2016. máj. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Lassan 9 hetes kismami vagyok :) Az első két hetem sajnos nagyon rossz volt, sokat hánytam, émelyegtem, szerintem a fele inkább pszichés eredetű volt, mert amikor dolgoztam, letudtam kötni magam, picit mindig jobb volt. A szagokra is nagyon érzékeny voltam, van egy imádott kutyusunk, azóta nem közeledek hozzá annyit, nem azért meg büdös,vagy ápolatlan, hanem az alap"illata", amit egyébként imádok, most másmilyen nekem :) Mellnövekedés egyelőre nem zavar, pedig eredetileg sincs kicsi, annyi, hogy fájogat, éjszaka sportmelltartót használok és így viszonylag kényelmes. Talán három kis csúnya pattim jött, de az legyen a legkevesebb :) Puffadást már megszoktam. Délutánra KO. vagyok, már este hétkor képes vagyok lefeküdni aludni..de jól esik.Szóval így közel a kilencedik héthez nagyjából jól vagyok, szagok, émelygés még tart, de közel sem úgy, mint első kettő-három hétben. Utolsó kérdésedre visszatérve: szerintem egyáltalán nincs összefüggés a tünet és a baba jólléte között, csak egyszerűen olyan típus vagy, aki jobban viseli ezt a korszakot, van, aki kevésbé, szóval örülj neki :)
2016. máj. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!