Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anime fanok, ki a jobb?

Anime fanok, ki a jobb?

Figyelt kérdés
Tsunade vagy tsukuyo? Fiúk nektek melyik jön be jobban?

2016. dec. 21. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Magyar viszonylatban az egyik legismertebb és legkevésbé ismertebb anime két szereplőjét összehasonlítva valószínűleg az ismertebb anime karakter fog "nyerni".

Nekem Tsukuyo az egyik kedvenc animés női mellékszereplőm, úgyhogy egyértelmű, hogy rá szavazok.

2016. dec. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tsukuyo ő szimpatikusabb. A Gintama a kedvenc animém, ő is az egyik kedvencem
2016. dec. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tsunade banya jobb
2016. dec. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is Naruto fan vagyok, de nem emiatt szavazok Tsunade-ra, hanem mert a Gintama-t nem annyira ismerem. A jellemük miatt nem tudok dönteni, de mivel a fiúk véleményére vagy kíváncsi, felteszem beéred azzal is, ha a külső alapján döntök. Szóval nekem Tsunade jobban tetszik. :) Értelemszerűen a gyerekkori verzió. :)
2016. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2D-s lennék akkor Tsukuyo. Tsunade asszem az 50-et tapossa. :D
2016. dec. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
tsukuyo
2017. febr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tsunade. Ha létezne a valóságban, nem tudnék hosszú ideig együtt lenni vele, mert túl különböző a személyiségünk, de egyszer találkoznék vele amikor részeg.
2017. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!