Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Fairy Tail vagy az One...

A Fairy Tail vagy az One Piece jobb anime?

Figyelt kérdés

(a fairy tail-t imádom.. de az one picet még nem láttam)

és az One Piece-be az a luffy meg nami összejönnek? vagy vki beleszeret vkibe?:)



2014. nov. 7. 18:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
11%

Fairy Tail!


One piece-ben senki sem szeret senkibe!

NEkem nem tetszik az One Piece, húzzák az egészet, harcokat. Pl. luffy harcait részeként 2-3 percben mutatják.

Néhány harc kész vicc, luffy vs enelt húzzák. Timeskip után kinéznek valahogy a karakterek.

2014. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
15%

Miből áll a harc benne?

Először elverik őket.

Utána elkezdenek megint harcolni, nyernek.

Az se tetszik, hogy aki megeszik egy gyümölcsöt mint blackbeard attól istenkirály lesz nem küzd az erőért hanem megeszi.

2014. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
One Piece =) (mind két animét követem, bár az FT-t még nem kezdtem el újra, miután szünetet tartottak benne)
2014. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
One Piece nem romantikus anime ezért értelemszerűen nincs benne szerelmi szál. Nem igazán az én műfajom kb. 50-ik részig láttam nem volt rossz de nem is olyan amit hosszú ideig képes lennék nézni.
2014. nov. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

akkor nemis annyira érdekel a One Piece... maradok a FT-nél.. csak már ott tartok h várhatok a kövi részre:(

Vki vmi FT-hez hasonló anime?:))

2014. nov. 8. 00:46
 6/25 anonim válasza:
100%
Ha csak erőletett szerelmi szál miatt tetszik egy shounen manga akkor FT.
2014. nov. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
88%
Szerintem kicsivel az one piece jobb,csak valamennyire sokáig tart mire a történet jobban belelendül.
2014. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az One piecet mindenképp. Fantasztikus történet, karakterek, képességek, harcok stb. Az meg hogy nincs benne szerelmi szál ezért nem nézni jézusom...lényegében akció-vígjáték az One Piece nem romantikus. csalódnék is benne ha hirtelen ilyen lenne benne (pl Narutóban a Sasuke-Sakura szál szerintem szánalmas)
2014. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
sztem a naruto-nak több értelme van. és sokkal jobb is.. elkezdtem a one piece-t kicsit hamar meguntam:/ de mindenkinek megvan a maga véleménye. és képzeld, egész jól eltűrtem ahoz képest h leszóltad a kedvenc animémat!:)
2014. nov. 10. 19:39
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én csak elmondtam a véleményemet hogy mi rossz benne. A szar befejezése és az előbb említett szerelmi szál ellenére a harmadik kedvencem az One piece és a Death Note után. Egy ideig nekem is a Naruto volt a legjobb de ahogy belemélyedtem a másik kettőbe rájöttem hogy sokkal jobbak. De nem érdemes ezen vitázni mindenkinek más jön be.
2014. nov. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!