Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom a karácsonyt és a...

Utálom a karácsonyt és a szülinapomat is, van még ezzel így valaki? Ti miért utáljátok? 17f

Figyelt kérdés

2016. dec. 23. 21:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
nem utálom, csak nem ünneplem. Szerintem felesleges felhajtás mind a 2.
2016. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én kifejezetten utálom, nem tudom eldönteni, hogy melyiket jobban.. Mikor már kimondják az emberek, hogy karácsony/szent este, télapó/jézuska, akkor már idegrohamot kapok és felidegesít az egész..

AKkor te ezeken a napokon úgy viselkedsz, mintha egy étlagos nap lenne?

2016. dec. 23. 21:48
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem utálom a születésnapodat.
2016. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hehe 3-as szép lecsapás, ment a zöld :D de most komolyan, akkor van valaki, aki ugyanúgy utálja ezt a két ünnepet a saját esetében?
2016. dec. 23. 22:09
 5/13 A kérdező kommentje:
Nah mindegy, megyek aludni és átvészelem ezt a 3 napot, csak az a gond, hogy a Szilvesztert megse említettem, pedig azt is utálom, megfogok halni a szünetvégére a gyülölet miatt.
2016. dec. 23. 22:42
 6/13 anonim ***** válasza:
9%

Együtt érzek veled kedves kérdező.

Haldokoljunk egyűtt.

Lègy te is a hìvem...

kedves hìveim azèrt gyültünk ma itt össze hogy, ne legyünk szanaszèt! 😂😂

2016. dec. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot?!😁
2016. dec. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Kamasz vagy, majd ha elkezded értékelni az emberi kapcsolatokat és az igyekezetet, amit mondjuk ünnepekkor csapnak körülötted, akkor elmúlik. Ha csak egy csomag krumplit, meg egy taslit kapsz és teszkós virslit kell mikróznod karácsonykor, akkor nem szóltam...de kétlem, hogy így van. Szóval inkább addig örülj, míg van minek, ha kihalnak az ősök, akkor már cseszheted.
2016. dec. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is utálom, leginkább a családi hülyeségek miatt. A karácsonyi reklámok meg olyan giccsesek, hogy hányok tőlük. Ja meg ugye vannak elvárások pl ajándékozás, de én már le$zarom az egészet XD megmondtam mindenkinek, hogy nem veszek senkinek se semmit de ők se vegyenek nekem. Utáltam azt, hogy ki kellett találni, hogy mit vegyek, de ugye minden évben nem veheted ugyanazt. Meg a faállítás is egy hülyeség, sztem tök fölösleges.
2016. dec. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én gyűlölök mindent ezen a világon. Ha megsemmisíthetném a világot magammal kezdeném.
2016. dec. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!