Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Harry Potter rajongók! Ti...

Harry Potter rajongók! Ti kivel találkoznátok?!

Figyelt kérdés
Én is óóóriási Harry Potter-fan vagyok, és érdekelne, hogy kivel találkoznátok szívesen. Itt leginkább a szereplők filmbeli énjére gondolok, de jöhet a könyvből is. És az is érdekelne, hogy melyik házba tartoznátok. (Én hollóhátas vagyok☺)

2016. dec. 27. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Oké... kezdem a legegyszerűbbel: Pottermore-os teszt szerint griffendéles vagyok. :D

És húha, hogy kivel találkoznék az már nehezebb kérdés :D Ha csak egyet lehet választani, akkor Lunával. Mesélne nekem a morzsás szarvú szapirtyókról meg mit tudom én mikről még :D

Egyébként szívesen találkoznék még Dumbledore-ral, Harry-vel, Tonks-szal és még sorolhatnám :D

2016. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:)
2016. dec. 28. 14:19
 3/11 anonim ***** válasza:
2016. dec. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hugrabugos vagyok :DDD

Potterrmore ide osztott be plusz teljesen annak érzem magam

És szívesen találkoznék Ronnal meg Hermionéval, Pitonnal, az ikrekkel. Mollyval, a Tekergőkkel sorolhatnám még :D

2016. dec. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Pottermore-os süveg engem is a Griffendélbe osztott😊

Filmes karakterek kötül leszívesebben a 15/16 éves James Poterrel találkoznék😍😍. Illetve Ronnal és a Weasley ikrekkel is, valamint Pitonnal.

Könyvből akiket eddig írtam + fiatal Sirius és Remus, Lily, Tonks, Teddy, Fleur, Luna, Ginny és még sorolhatnám napestig.

💋❤💟⌚👔👓🎓🔮🎃✉📆🎬🎥🎭🐕🐶🐾🌕

2016. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Potterrmore szerint Mardekár :D Pitonnal, Dracoval szívesen találkoznék
2016. dec. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Aha. Dracóval én is, olyan cuki..😍😍
2016. dec. 31. 09:54
 8/11 anonim válasza:
100%

Nem vagyok nagy HP rajongó, de néha azért szívesen elmerülök ebben a "varázslós világban". Kíváncsiságból megnéztem ezt a "teszlek süveg tesztet" és legnagyobb bánatomra mindig a Griffendél jött ki.

Talán a Weasley ikrek azok akikkel találkoznék, sztem ők voltak a legnagyobb arcok az egész sorozatban.

De nekem nem ők a kedvenc karaktereim, hanem Dolores Umbridge.

Ő az egyik legjobban megformált szereplő. Voldemort hozzá képest egy fehérgalléros úriember. Rowling profi munkát végzett az ő esetében, sikerült annyira ellenszenvesnek és életszerűnek megalkotni őt, hogy még maga az író is megutálta. Ez a karakter ötvözi magában a létező legrosszabb emberi tulajdonságokat (görbetükör néhány "jólelkű" embertársunknak). Egyszerűen nem lehet őt nem utálni. Az ember lelke pedig örül, ha az ilyen karakter pórul jár. Én pedig sokra tartok egy olyan karaktert, ami képes heves érzelmi reakciókat kiváltani az emberből.

2017. jan. 3. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Egyik tanárom hasonlít Umbridgera kívűl-belül is. De ő nem tettekben, hanem szavakban kínozza a diákjait :DDD
2018. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Pottermore-on és lelkiekben is Mardekáros vagyok és Draco Malfoy-jal és Regulus Black-el szeretnék találkozni.
2018. máj. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!