Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bexi rajongók! Nektek hogy...

Bexi rajongók! Nektek hogy tetszett a Valahol?

Figyelt kérdés

2016. okt. 29. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett a sztori alakulása. Végre együtt vannak. Beki dalszövege szerintem az egyik legjobb.Geri ismét egy szemét.De Márk tök cuki volt.😜Aszádék és a többiek is kitettek magukért. Már nagyon várom, hogy megjelenjen az új könyv. Sajnos úgy jött le, hogy szakítanak.De remélem azért a végén együtt lesznek.Kicsit csapongó a szöveg, de siettem. Leiner Laura pedig remélem hamar kiadja a befejező részt.
2016. okt. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
én még nem olvastam de majd szeretném...
2016. okt. 30. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát bocs,de nekem nem tetszett...Nem értem,kinek tetszhet????Egyenesen imádtam <3 végre Berk vagy Márxi aww <3
2016. okt. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Sajnosnekem is az jött le, hogy szakítanak. Bár jó lenne ha akkor meg a végén összejönnének.
2016. okt. 31. 17:24
 5/11 anonim válasza:
Én is imárdtam. Valóban van egy utalás arra, hogy szakítanak. De én például arra is gondoltam, hogy Márk lemondja a neki felajánlott helyet a zsűriben és Geri kapja meg. És mondjuk erről csak ők tudnak. Persze én sem tudok semmi biztosat, de akármi lehet.
2016. nov. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok. Lehet, hogy Márk lemond a zsűrizésről,de az is lehet, hogy kirúgják,amiért elmondta még azelőtt, hogy lehetett volna.Mondjuk a tartalomban az van,hogy Bekit sétálni hívják és az annnyira Márkra vall, hogy még mindig Tomit szívatja, így szerintem valamikor a séta közben majd újra összejönnek(már ha egyáltalán szakítanak). Szerintem megérdemelnék hogy végre normálisan is együtt lehessenek.
2016. nov. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Mindenkinek ment a zöld kéz. :)
2016. nov. 3. 18:17
 8/11 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de mások honnan veszik azt, hogy szakítani fognak?sztem semmi ilyen utalás nem volt benne.
2016. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Előttem írónak üzenem.Nem biztos, hogy szakítanak, de mindegyik részbe kell egy nagy dráma. Lehet, hogy szakítanak, mondjuk Beka nem akarja tönkretenni Márk karrierjét. De még mi is csak találgatunk.
2016. nov. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez igaz, én csak azt a részt nem értem, hogy "úgy jött le". Hogy honnan jött le, nem tudom. De majd kiderül :)csak sajnos még elég soká.
2016. nov. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!