Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan rajzoljak reális...

Hogyan rajzoljak reális emberi testet?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Már régóta rajzolok,de nem érzem,hogy túl sokat fejlődnék (nem járok órákra).Úgy érzem,ha megtanulnék egy vállalható testet rajzolna,az komoly előre lépés lenne számomra.Youtube-on nézegettem már videókat,de nem segítettek sokat.Tudnátok ajánlani technikákat,videókat,könyveket,vagy akármit ami segít? Előre is köszi! :)

2016. dec. 27. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, van egy fontos szabály: minden a legalapvetőbb formákból áll össze. Háromszögekből, négyszögekből, körökből. Először próbáld meg az irányokat meghatározni egy emberen: mérd meg a ceruzáddal, milyen szögben áll az orra, a szeme, stb. Jobban tennéd, ha órákra járnál, mert virtuális felületen nehéz külön, kifejezetten neked segíteni, ahhoz egy tanárnak látnia kell (a rajzaidon), hogy mi nehéz neked. Nyáron elvállalom, hogy foglalkozok veled, van papírom róla, hogy grafikus vagyok. Írj priviben, ha érdekel.
2016. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,meg próbátam így,most megyeget ^^
2017. febr. 20. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!