Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyűlölöm, a VILÁGOT! Vannak...

Gyűlölöm, a VILÁGOT! Vannak körülöttem hasonló emberek?

Figyelt kérdés

Nem nem vagyok emo, nem nem akarok meghalni és nem nem utál édesanyám.


Szimplán az undorító világból van elegem.

Semminek sincs értelme ezen a bolygón.

Dolgozunk azért, hogy "*urva boldogok legyünk" pl. attól, hogy veszünk egy kocsit.. ooooh de szupiii Happy minden és megszokjuk..aztán még nagyobb autóra vágyunk és még nagyobbra és még nagyobbra. Örök körforgás.


Van egy párunk, mert annak lennie kell, mert ha nincs akkor biztosan valami baj van. A nőnek szülnie kell gyereket, mert ez elvárás!


Beszélgetni kell az emberekkel a pofájukba mosolyogni még akkor is amikor utálod. mert ezt muszáj.. ha nem tennéd akkor antiszoc vagy. (vagy nem normális)


Természetesen legyen egy diplomád, mert ha nincs akkor HÜLYE VAGY!


Nem nézel TV-t, nem nézed a valóvilágot, vagy youtubereket ??? Uhh hát nem is tudod mi a jó..


Nincs 5000 ismerősöd a facebookodon, hát Te nem is vagy ember.


Nincs facebookod??? Te jóég. Te biztosan barlangban élsz ..


MI A FRANC VAN ITT????!!



Csak én látom ezeket a dolgokat? Vagy mi van?!



2016. dec. 27. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én pl eltérek kicsit a leírtaktól de attól még senkinek semmi baja velem és diplomám sőt érteségim sincs. Ha vki stresz nélkül akar élni költözzön falura ott mindentől mentesen élje a mindennapokat, legyen pár aprólékja, jószág amivel időt tud tölteni, és legyen egészség, ezzel már is sokat spórolsz. A fészről meg annyit hogy van ismerősöm de 98% nem lájkolok senkit, nem köszöntök 100%-ba senkit, nem függök a lájkoktól csak van. Létrehoztam mert kellett a munkatársaimmal való kapcsolat tartásra, így legalább nem fogyott a telómról a zsé ami egy 10-es volt újkorába és buta (mint én..)
2016. dec. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem muszaj igy elned, az meg miert erdekel hogy mit gondol rolad mas ember??? szard le egyszeruen s elj ahogy akarsz.
2016. dec. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ezeket amiket írtam nem azért írtam, mert ilyennek tartok másokat.

Szerintem az lenne a normális, ha nem a facebookon élné az ember a mindennapjait, nem ez határozná meg az embert.

Én abszolút nem nézem le azt az embert akinek nincs diplomája, sőt. Sokszor sokkal többet tud egy szakmunkás, mint egy diplomával rendelkező ember.


Csak itt vannak ezek a semmire kellő nyomorultak, akik LENÉZIK AZOKAT AKIK NEM ÁLLNAK BE A SORBA


Ezért vagyok felháborodva ennyire

2016. dec. 27. 21:16
 4/4 anonim ***** válasza:
ok en ertem, de mit foglalkozol veluk??? nyomorult senkihazi mind. ne erdekeljen ki nez le.
2016. dec. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!