Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kedves kismamák! Sajnos a...

Kedves kismamák! Sajnos a baráti társaságom elég fiatal, (én is az vagyok), nem értik, hogy körülöttem megfordult a világ, már nagyon nem keresnek. Más is van ezzel így? Hasonló kismamákkal szívesen leveleznék, beszélgetnék.35 hetes 23 éves kismama.

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 15:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem is fogják megérteni soha,csak ha majd ők is ebben a cipőben járnak.

Szívesen beszélgetnék veled :) Ha van időm akkor írok,mert 2 kisgyerek mellett nem egyszerű,főleg hogy már fel is keltek.Megyek is.

22 vagyok

2012. szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp, sőt, le is néznek, mert én ezt akarom és szerintem ez a normális.. Hol laktok? :)

22 éves 17hkm

2012. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm, várom! :)
2012. szept. 4. 15:20
 4/20 anonim ***** válasza:

mármint az "ezt akarom" = terhesség, baba, család..


mert nekik nincs egy normális párkapcsolatuk ennyi idősen és mondják, hogy "majd meglátod..." ... :(

2012. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Lenéznek?? A baba miatt? Most épp Pesten, de amúgy vidékiek (Vp. megye) vagyunk, de a párom itt dolgozik. És ti? :)
2012. szept. 4. 15:21
 6/20 A kérdező kommentje:
Nekem azért hál istennek ilyet nem mondanak.. De az egyik barátnőm már szeretne, de a vőlegénye meg szerintem sosem fog ott tartani.. A többiek meg igen.. Se normális kapcsolat, se életcél..
2012. szept. 4. 15:22
 7/20 anonim ***** válasza:
Pest én is. Lenéznek, mert ma már nem divat 22 évesen szülni és látom rajtuk, azt a lenéző tekintetet. Közben mosolyog, hogy jaj cuki baba de nem kérdezi meg hogy vagyok.. Nem is értik mit jelent ez és "elrontom az életem" címszóval bélyegeznek a hátam mögött, mert nem az a célom minden hétvégén, hogy részegre igyam magam...
2012. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
37%

23 evesen meg eleg fiatalok vagytok, nem irigykednek ratok a baratnok, hanem egyszeruen ok meg nem "tartanak" ott ahol ti.

En 30 eves vagyok, jelenleg a masodik babat varom (hazas, tul 2 egyetemen, munkan stb), es fiatalnak erzem magam!

Az egyedulallo babatnok lekoccolnak, mert hat nincs kedvuk szaros pelenkakrol beszelgetni. Nekem is rosszul esett, 1-2 baratnom maradt, aki nem gyerekes, es ok jelenleg meg nem is akarnak gyereket.

De hat majd megismerkedtek kisgyerekes anyukakkal.

Huh, 23 evesen en meg javaban bulizgattam az egyetemen es eszembe nem jutott volna egy kisbaba:)

2012. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

én meg sosem akartam bulizgatni, és jeleneseten babysitterkedem 3 éve, egy 36 éves anyuka 4 éves gyerekére vigyázok, aki konrkétan mondja nekem, hogy jaj fiatal vagyok várjak még, de a beszélgetés vége folyton az, hogy bár ne várt volna, mert már nincs annyi ideje, türelme hozzá. Ez az átlag, jó neked, hogy te még nem érzed így magad. :) Vagy te vagy a kivétel, aki erősíti a szabályt :) Pedig annak az anyukának nincs is megerőltető élete, sőt....

Nekem idősebbek voltak a szüleim, anyukám meghalt 42 évesen rákban (akkor voltam 9), apám most 62.. ha megölnének sem szülnék első gyereket ilyen későn, teljesen más a kapcsolat egy fiatalabb szülővel.. A párom 28 az anyja 48.. és látszik :)

2012. szept. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 23 éves vagyok, 7-8 hetes kismama. Egyelőre a környezetemnek még nem mertem róla beszámolni (kivéve szülők, anyós-após, testvérek), mert tudom, hoigy sem a munkahelyemen, sem a tágabb rokonságban nem értene meg senki. Nagyon szívesen leveleznk én is, ha van kedved hozzá, mert tudom, hogy ezek a "szaréletűek" mennyire belerágnak az ember lelkébe. Ne hagyd!! :))
2012. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!