Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rájöttem hol lakik egy youtube...

Rájöttem hol lakik egy youtuber most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy youtube videós videókban mondta hogy melyik községben lakik és miközben néztem a videóit bekattant a fejembe az ötlet hogy megpróbálom megtalálni a videóiból 3 képet kimerevítettem kb 5-10 perc alatt meg is találtam a házukat 100%-ban merem állítani hogy tudom hol lakik. Nektek volt már ilyenben részetek?

2016. dec. 28. 00:04
1 2 3
 1/25 Emma555 válasza:
Nem de jól hangzik! Küldj neki csokit. Amúgy ki az?
2016. dec. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Csokiból már van neki elég azt mondta :D Hát azt nem szeretném elmondani tiszteletben szeretném tartani a videósok magánéletét attól függetlenül hogy rákerestem. Főleg hogy lány az illető nem szeretném hogy mások is elkezdjék keresni és esetleg zaklassák.
2016. dec. 28. 00:30
 3/25 anonim ***** válasza:
Gondolom a Viszketeg Fruzsina az xD pfejj
2016. dec. 28. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Ja es nem nem volt ilyenben reszem mert jobb eletem van minthogy ennyi szarsaggal toltsem.. De annyira megis unalmas hogy a tobbi uncsi emberrel uncsi dolgokat olvasok itt..
2016. dec. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Mit csinalj?? Foglalkozz valami kevesbe ertelmetlen dologgal. Talalj ertelmet a letezesednek.
2016. dec. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Viszkok fruzsit nem bírom szóval találgathatsz még xD nyugi van értelme az életemnek de köszi hogy aggodsz értem xD :*
2016. dec. 28. 15:55
 7/25 anonim ***** válasza:

Hat nem tom.. Gyanus.

Mert az hol oke h vad idegen berek eletet nezve eletuk fontos perceit teszik tartalmatlanna..mikor lehetnenek szeretteikkel szerelmukkel akarkivel. Kinn az erdoben friss levegot szivni is uditobb elmeny mint egy altalam sose latott idegen virtualis eletet nezni..

2016. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Hupszii * emberek
2016. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Menny az erdőbe és foglalkozz a szerelmeddel ne ide kommentelj akkor xD
2016. dec. 28. 16:14
 10/25 anonim ***** válasza:
azért tetted ki a kérdést hogy válaszokat kapj.. sajnos el kell fogadnod HA MÁR KIÍRTAD A KÉRDÉST hogy olyan emberek is írnak ide akiknek pl nem kellene mert bosszantó vagy irritáló PL AZ ÉN válaszaim :D ugyh sajnálom nem érdekel a hupákolásod ha nem tetszik hogy számodra idegesítő válaszok is jönnek akkor ne írj ki semmit a netre mert ha én nem majd más ír ide olyat ami nem tetszik. :D most én is mondjak tanácsot? mondtad h menjek az erdőbe :DD oké te meg gyújtsd fel magad :DD
2017. jan. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!