Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rájöttem hol lakik egy youtube...

Rájöttem hol lakik egy youtuber most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok van egy youtube videós videókban mondta hogy melyik községben lakik és miközben néztem a videóit bekattant a fejembe az ötlet hogy megpróbálom megtalálni a videóiból 3 képet kimerevítettem kb 5-10 perc alatt meg is találtam a házukat 100%-ban merem állítani hogy tudom hol lakik. Nektek volt már ilyenben részetek?

2016. dec. 28. 00:04
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Jó jó te vagy az ész xD de én csak nevetni tudok rajtad hogy rám szánod az időd amit az erdőben tölthetnél vagy a szerelmeddel xDD
2017. jan. 3. 01:40
 12/25 anonim ***** válasza:
XD jo jo te meg arra szanod az ertekes idod h masokkal foglalkozol mig barmi mas kedvedre valot csinalhatnal :D
2017. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
És ha nekem ez pont kedvemre való? xD
2017. jan. 3. 23:51
 14/25 anonim ***** válasza:
Egye fene visszaveszek az arcombol! Csinald csak ami kedvedre valo :D de van egy szep fiatal eleted tedd tartalmassa vidamma ne mar ilyen szarsaggal :D aztan kit erdekel hol lakik :D elorebb vagyunk? Kell neked a cime? Valoszinuleg nem. :D es ne ird h jo jo te menj csak erdobe setalni mert egyreszt egyedul felek ott masresz kics#szett hideg van.
2017. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Fát lopni még ilyenkor is lehet xD
2017. jan. 4. 23:14
 16/25 anonim ***** válasza:
Fúúú teeeeee!!! :DDD kihuzod a gyufat xD
2017. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Azért elég jól elvitatkozunk itt xD Már ezért megérte kiírni ezt a hülye kérdést :D Amúgy hány évesnek tippelnél esetleg fiú vagy lány vagyok?? :'D
2017. jan. 5. 21:29
 18/25 anonim ***** válasza:
Hamarosan jonnek a "gyereeekeek ez nem ismerkedos oldaal" tipusu kommentek :D amugy en napokon belul 21 leszek es lany. Teged olyan 17 koruli sracnak tippellek de lehet h joval melle ment a tipp :D kommentekbol igy nehez megallapitani. :)
2017. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nembaaj azért én szívesen ismerkedek itt is sose lehet tudni hogy kivel hoz össze a sors :D Igazából nem vagyok én ennyire hülye de nem tudom mit éreztem mikor feltettem a kérdést. :D Már majdnem egy éve töltöttem a 21-et vagyis az azt jelenti hogy idén 22 leszek.
2017. jan. 5. 23:55
 20/25 anonim ***** válasza:
Nha :D most nem tudok mit mondani mert ize de :D tok jo. Es nem az erdoben setalok :D
2017. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!