Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A köldök piercing vagy az...

Bálnafing kérdése:

A köldök piercing vagy az ajak piercing fáj jobban?

Figyelt kérdés
Ajak piercinget már voltam csináltatni, de az nagyon fájt, majdnem el is ájultam. És így kicsit elbizonytalanodtam a köldök pc-vel kapcsolatbaan.

#köldök piercing #ajakpiercing #melyik fáj jobban
2016. dec. 28. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ott a fájdalomnál ájultál el, akkor felejtsd el az összes többi piercinget. Ha az izgalomtól leesett hirtelen a vérnyomásod vagy a cukrod, akkor csak túlizgulod, mert egyik testékszer behelyezése (kivéve intim) sem fáj jobban, mint egy vérvétel, vagy izomba adott nagy mennyiségű szuri.
2016. dec. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az volt a helyzet, hogy túlképzeltem, azt hittem folyik a vér, és én attól rosszul vagyok. De igen leesett a vércukorszintem, azzal volt a probléma, a fájdalommal nem.
2017. jan. 2. 11:14
 3/4 anonim ***** válasza:

ajak pcd akkor van, ugy szamitsd hogy evesnel ugye valamennyi faj(nekem nincs) a koldok pc annyival rosszabb szerintem,hogy amig nagyon erzekeny csesztetni fog a ruha (en a helix pc-mnel a hajamat is ereztem 1 hetig, meg a hideget is nagyon)

szolocukorra menj, es szolj annak aki csinalja, hogy lehet rosszul leszel:)

legyel ugy hogy az ajak pcnel nem lesz rosszabb, kisebb az eselye hogy elkapsz ertozest a koldokodben:)

2017. jan. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az ajak. Nekem nagyon fájt. A köldökömbe a szúrás nem fájt:)
2017. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!