Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem bírom már

Mit tegyek? Nem bírom már

Figyelt kérdés

Nagyon hiányzik már egy férfi közelsége! Nem tudom, mit tegyek? Már nem bírom egyedül! Úgy érzem sosem leszek már szerelmes! Segítsetek ,mit tegyek? Már úgy érzem megőrülök!

Ha meglátom, hogy egy szerelmespár csókolózik képes vagyok elkezdeni sírni! Nem tudom, mi van velem?



2016. dec. 29. 05:22
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Magányos vagy, ennyi :)


Webcames rosszalkodást vállalok ;)


34/f

2016. dec. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hany eves vagy??? sok ember van igy mint te meg sincs semmi bajuk, tarsfuggo vagy.
2016. dec. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Kamu.
2016. dec. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kedves kérdező,megértem az érzéseidet,én is hasonló cipőben járok...Csak én sírás helyett inkább elkapom a fejem és nem nézek rájuk,mert az fájdalmat kelt bennem.Sok hasonló tapasztalatom van még ezekből kifolyólag,Ha szeretnél beszélgetni róla vagy ha a tanácsom érdekel írj nyugodtan priviben,vagy ha csak úgy szimplán beszélgetni szeretnél.


24/F

2016. dec. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Roxi8 válasza:
Egy cipőben járunk, ugyanez van velem is, ha szeretnél beszélhetünk.😉 17/L
2016. dec. 30. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!