Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt egy lány a régi osztályom...

Volt egy lány a régi osztályomban, akivel a legjobb barátnők lettünk, majd megharagudt rám. Meg fog bocsájtani nekem vmikor, h megint a legjobbak legyünk?

Figyelt kérdés

Nekem a fejemet elcsavarták más csajok, hogy kibeszél a hátam mögött és minden gonoszság. Csúnya dolgokat műveltünk vele, lekurváztuk és gonosz leveleket küldözgettünk neki. Aztán, mikor kiderült az igazság, akk megbeszéltük, bocsit kértem. Azután ha találkozunk, akk köszön meg beszélgetünk is, de már nem a régi. És hiányzik. Mostmár csak évfolyamtársak vagyunk.

Szeretnék odamenni hozza és megkérdezni h lehetünke megint jó barátok, de az az érzésem, h el fog utasitani, és van oka rá:(


2008. okt. 7. 20:55
 1/2 anonim válasza:
100%
Most nem kezdem el szajkozni,h mien csunya dolog volt,amit tettel,mert biztosan rajottel, es mar meg is bantad! A csaj ezek szerint megbocsajtott,de nem felejt!!! Szerintem beszelj vele,h neked mi lenne a jo...mondd el neki meg egyszer,h mennyire sajnalod az egeszet, es hatha ugyanolyan lesz,mint regen!!!Szoritok neked!!!!
2008. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem bocsájtanék meg a helyében..nagyon csúnya dolgot műveltél....egy barátság túl érzékeny kötelék ahhoz hogy ezt elviselje!! Hiszen egy barátnak meg kell bíznia a másikban de te elárultad és eljátszottad a bizalmát!! Kérj tőle bocsánatot mond el h megbántad,ha visszamehetnél az időbe más lenne....stb de kétlem h ugyanolyan jóba lesztek mint előtte! Bocsi de igy gondolom!!
2008. okt. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!