Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem? A többit lent.

Mit kéne tennem? A többit lent.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kéne tennem azzal a helyzettel kapcsolatban, hogy a barátnőm akivel lassan már 2 éve vagyok együtt kezd féltékeny lenni arra ha a barátaimmal szeretnék lenni. Ha hívnak hétvégére a barátok akkor van hogy nem szívesen fogadja el és/vagy arra hivatkozik hogy ritkán tudunk együtt lenni. A barátaimnak is kezd feltűnni ez a helyzet és már volt rá példa hogy a barátnőmre hivatkozva mondták hogy inkább maradjak vele, pedig szívesen mentem volna egy kicsit kikapcsolódni. A közeljövőben költözés miatt egy kis távolság kerül közénk és attól is fél a barátnőm hogy ezután el fogom hanyagolni vagy valami más lány fog közbe jönni pedig már elmondtam neki, hogy ettől nem kell félnie. Nem tudom mit kéne tennem, hogy a barátaimmal is tudjak foglalkozni és ki tudjak kapcsolódni de a barátnőmet se bántsam meg vagy haragítsam magamra. Mit kéne tennem, hogy mindkét fél meg legyen elégedve a helyzettel?
2016. dec. 29. 22:17
 1/1 anonim ***** válasza:
beszélj vele...ne gondolkodj azon , hogy szakítotok , hiszen ha egy kapcsolat elromlik nem eldobni kell , hanem megjavítani. Ha megbeszéled vele , hogy miért féltékeny és ha azt mondod , hogy ne legyen az alán abbahagyja. DE ha nem akkor már ott tényleg baj van , hiszen egy kapcsolat bizalomból épül fel...ha valaki nem bízik összeroskad vagy ami még rosszabb összedől :(
2016. dec. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!