Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
Tudjátok, már elegem van a suliból... utálom... az órák, az aprócska szünetek... Nem bírom sokáig... Miért kell ezt csinálni mindenkinek? Így mi értelme az életnek? Lelki terror-t érz
2016. dec. 30. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:

"Lelki terror-t érz"

A Gyalog galoppból egy idézet jó ide.

"Úgy tűnik, meghalt vésés közben." ;)

Komolyra fordítva a szót.

Nemsokára vége lesz a sulinak, csak pár év az egész. Személy szerint én azért utáltam az iskolát, mert sokan sokszor bántottak, az igaz, hogy csak lelkileg, de az is rossz és megalázó. Nagyon örültem, amikor vége lett, és kikerültem onnan. Annyiból viszont jobb iskolába járni, mint dolgozni, hogy ott csak ülsz, és néha lazsálhatsz is. Annyiból viszont jobb dolgozni, hogy munka után nem kell szenvedned a "tanulás" és a házi feladat nevű szörnyűségekkel. Nem mindenki szó szerint tanul otthon iskola után. Kicsit néha bánom, hogy nem tanultam jobban, pedig az eszem megvan hozzá, mert akkor talán egyetemre mentem volna. De néha nem bánom, mert ami érdekel, azt nem lehet egyetemen tanulni, ahhoz tehetség kell. Tanítják, de évekig, miközben nekem pár hónap alatt megvolt. Ha összejön, és teljesül az álmom, beindul a karrierem, akkor majd megírom. Talán évek múlva.

Egyébként még gyerek vagy. Felnőttként máshogy fogod látni a világot, és az iskola is más lesz visszatekintve.

Velem is hasonló volt. Miután elballagtál, és végleg vége az iskolának, megmondhatod az akkor már csak volt tanáraidnak, hogy bekaphatják. Bár én azóta sem láttam őket, hála Istennek.

2016. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!