Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » HA a tartózkodási címem...

HA a tartózkodási címem megváltozik, viszont háziorvost nem akarok váltani, akkor kötelességem a doki tudtára adni, hogy másik kerülethez tartozom már?

Figyelt kérdés

Tehát a kérdésem az lenne, hogy nekem ebből adódik-e valami bonyodalom a jövőben,ha például a II. kerületi dokinál maradok, míg az új ideiglenes lakcímem a III. kerületben lesz már.


Kell a lakcímváltozást a doktor felé jeleznem?

Vagy, ha én nem közlöm vele,akkor egy idő után kirakhat a körzetéből?


Mindenféle plusz infó, segítőkész válasz, tanács jól jön, köszönöm!



2016. dec. 31. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szabad orvosválasztás van. Simán maradhatsz a régi dokidnál, legfeljebb ha legközelebb mész, megkérdezed, hogy az új címedet felírja-e valahová. Ha nagy a távolság, esetleg annyi hátrányod lehet, hogy megmondja, hogy nem megy ki házhoz. Mivel én Bp- en dolgoztam, viszont vidéken lakok, simán vállalt a zuglói háziorvos. Mondjuk, házhoz én sem hívom :).
2016. dec. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, remélem tényleg nem lesz gond, például egy jogosítvány hosszabbításnál. Mert februárban lejár, úgyhogy mennem kell majd háziorvoshoz alkalmasságiért. Nem szeretném,hogy ott meg cikis legyen a helyzet és azt mondja,hogy hoppá hölgyem, maga már nem ide tartozik. Agyő!
2016. dec. 31. 12:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Három éve lakom kint az agglomerációban, ennek ellenére megtarttam a budapesti háziorvosomat.
2016. dec. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi gondod nem lesz! A fiaim is hosszabbították már a jogsijukat, vidéki lakcímmel, pesti házidokinál. Mivel pénzt kap a betegszáma után, nem fogja azt mondani, hogy menj másik kerületbe! 1-es voltam.
2016. dec. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!