Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Manapság csak pozitív vélemény...

Manapság csak pozitív véleményt lehet mondani?!

Figyelt kérdés
Mikor valamilyen dologról (köny, zene, banda, stb.) véleményeket olvasok, mindig odaírja valaki, hogy ha nem tetszik ne nézd/hallgasd/stb. Szóval manapság valamit csak isteníteni lehet, szidni nem?

2017. jan. 3. 02:47
 1/6 anonim válasza:
100%
Sajnos ez így van, nekem még a másik kedvencem hogy:"Ha nem tetszik csinálj jobbat" Sajnos ez elkerülhetetlen, akármiről írsz negatív kritikát
2017. jan. 3. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És akkor még az "irigységről" nem is beszéltünk.. Sarki Katica oldalán kedvenc szlogen például.
2017. jan. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
Felőlem csak Justin-t ne szidd...a többiről azt mondasz amitbakarsz... ;)
2017. jan. 3. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert a legtöbben pl ezen az oldalon DIREKT rákeresnek a Justin Bieberes és One Directionos kérdésekre(gondolom erre gondolsz ha már be tagelted)és olyan kérdésre ahol nem azt kérdezik hogy mi a VÉLEMÉNYED róluk hanem pl, mikor lesz ez meg az a zene kiadva,mikor lesz fellépésük,ki a kedvence(csak írtam valamit) elkezdi a véleményét keményen leírni.Amit senki sem kérdezett.Na tehá adott egy ember aki nem szereti őket,az oké ha véletlen talál rá a kérdésre ahol a véleményt kérdezik, de ha másról van szó akkor eriggyen már a p-csába.Régen utáltam az ilyeneket mikor még directioner voltam, állandóan vitatkozni kellett velük, mert 11-14 évesen igenis imádtam őket és rosszul esett mikor valaki nem ismerte őket, és csak úgy le b-zizta őket.Közben emberségben azok a srácok 100000 szer verték a kommentelőket, de soha nem tudtak utána járni a dolgoknak vagy legalább megismerni valamit mielőtt pofáznak róla.És igen hajtogatták hogy úgyis kinő belőlük mindenki de nem hittem el mégis kinőttem őket de ugyan már...mindenkinek van ilyen korszaka amikor sztárokért rajong.Azért róluk írtam mert tudom hogy úgyis velük kapcsolatban írtad ki a kérdést.Ja és hozzá tenném még hogy mielőtt én valakire olyanokat írok hogy dögölnének meg a b-zik(ráadásul egy olyannak írom róluk akikről tudom hogy szereti őket) előtte én azért utána néznék a dolgoknak, megismerném őket hogy kik ők és miért szeretik őket aztán pofáznék ilyeneket.16L
2017. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azért a szídás és a jól kifejtett negatív vélemenény között meg van a különbség. Ha valaki szépen kifejti, hogy ez az ezért, meg amazért nem tetszik neki annak elfogadom a véleményét, de ha valaki kezdi a bunkozást azt nem állhatom.

#4-es egyet értek, utálom, ha valaki mindenhol kezdi az adott téma szídását.

2017. jan. 10. 21:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet ameddig azt kulturáltan teszi az adott illető és mond normális indokot. Viszont ha csak annyit ír hogy ez mekkora sz*r minden indok nélkül akkor ne csodálkozzon hogy lecseszik!
2017. ápr. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!