Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek vadász? (többi...

Hogyan lehetek vadász? (többi lent)

Figyelt kérdés
Semmi más nem érdekel mint az állatgondozó vagy a vadász de ezek közül is inkább a vadász 22 éves vagyok érettségivel rendelkezem és úgy gondolom hogy nekem ezen a téren lenne a legjobb elhelyezkednem , tisztában vagyok a vadász fogalommal de egyszerűen nem tudom hol lehet jelentkezni kérlek segítsetek! köszönöm!
2017. jan. 4. 10:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát az attól függ, hogy hivatásos vagy sportvadász vagy vadgazda mérnök akarsz lenni.

1. Ha hivatásos akkor keress egy iskolát megfelelő techinkusi képzéssel. Ha megírod hogy helyileg hol vagy akkor tudok ebben iskolát ajánlani.

2. Ha sportvadász akkor keress a neten neked helyileg megfelelő vadászkamarát, ahol érdeklődhetsz mikor indul képzés.

3. Ha vadgazdamérnök akkor pedig keress egy főiskolát vagy egyetemet ahol van ilyen képzés.

2017. jan. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hivatásos szeretnék lenni, Nyíregyházán élek
2017. jan. 11. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!