Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Akik 9. osztalyba akarnak...

Akik 9. osztalyba akarnak menni gimnáziumba azoknak nehéz a felvételi? Nem vagyok valami jó tanuló, de nagyon szeretnék gimibe menni. Ha valaki tud segiteni az léci küldjön nekem pl:feladatokat, linket, vagy ilyesmiket amiből tudnák készülni

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Amúgy meg tudNÉK készülni.

2017. jan. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg páratlan évbe a magyar nehezebb és a matek könnyebb (nem szabály de így szokott lenni) ezért szerintem nézd át ötödiktől kezdve a magyar könyveidet (és a matekokat is). Előző évi felvételiket töltögesd ki és próbáld meg beosztani az idődet. Felvételire majd mindenképpen vigyél órát!! Sok szerencsét :)
2017. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, én is idén írom a felvételit:) az előző évek feladatsorait szoktam megoldani. Egyébként a lényeg az, hogy ne stresszelj rá, mert akkor nem arra fogsz figyelni, amit esetleg tudsz, hanem hogy "úristen ettől függ az egész életem" na ilyenek eszedbe se jussanak! Mert ez nem így van! Ha egy rosszabb suliba vesznek fel és ott jól tanulsz attól még ugyanolyan esélyed van egyetemre felvételizni, mintha az ország legjobb gimijébe jártál volna! Egyébként meg kevesebb mint 2 hét múlva írjuk és neked most jutott eszedbe készülni..ettől függetlenül sok sikert!
2017. jan. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!