Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy valakiből...

Mi kell ahhoz, hogy valakiből hivatásos bohóc legyen?

Figyelt kérdés
Ha van ilyen egyáltalán. Mennyire lehet ebből megélni.
2017. jan. 6. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Artistaképző iskolában van ilyen szak.
2017. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teáor 9001
2017. jún. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De pontosíthatod mi számodra a "hivatalos"

Én vállalkozó vagyok, szülinapokra, ilyesmikre hívnak, mostanra már vásárokba, falunapokra, mindenféle rendezvényekre van meghívásom, de sok helyre inhyen is megyek... részben a "marketing" miatt, részben pedig hátrányos gyerekeket nincs szívem lehúzni...

Feleségem pedig eredetileg kozmetikus volt, de kitanulta az arcfestést.


Lényegében 20 évesen poénból cigiről leszokás közben elkezdtem 3labdával tanulni zsonglőrködni aztán egy parkban körém gyűlt egy csomó gyerek... innen jött az alap ötlet...

Havi szinten van 10-15 fizetett fellépésem, lehetne több is, de akkor nem lenne idő jótékonykodni, én 15000/fellépés a tarifám.

Ebből konkrét anyagár általában csak a lufi, az meg nagytételben filléres dolog, én jól megélek.

2017. jún. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!